13.mail mängiti Lootospargis Eesti naiste karikavõistluste teine poolfinaal, kus omavahel olid vastamisi Põlva FC Lootos ja Tallinna FC Levadia. Kodunaiskond oli mänguks korralikult valmistunud ning nimekate vastaste ees aukartust ei tuntud.

Mängu 19.minutil viis Kirta Talgre (pildil) Lootose 1:0 juhtima. Selle tulemusega lõppes esimene poolaeg.Teise poolaja 66.minutil suurendas Kristin Kukli Lootose eduseisu 2:0 peale. Vastased suutsid ühe värava tagasi lüüa mängu viimasel minutil, kuid see oli ka kõik.
30.mail Tallinnas A Le Coq Arena peaareenil toimuvas karikafinaalis on Lootose vastaseks valitsev karikavõitja Pärnu JK. Mäng algab 13:30.

Naiskond mängis koosseisus: 1-Hanna Lattik (vv), 25-Criselle Tennosaar, 12-Mari Abel, 3-Dagmar Hekki, 5-Keidi Käis, 24-Laura Musting, 2-Kirta Talgre (70`.13-Renate-Ly Mehevets), 20-Kristin Kukli, 10-Liisi Anete Mark, 11-Kristel Kotkas, 19-Raili Pärt (90+2`.14-Isabel Padumäe)
varus: 4-Margret Help, 13-Renate-Ly Mehevets, 14-Isabel Padumäe, 36-Merili Tamm
Treener: Kaido Kukli