KOOLID 01.09.2016 SEISUGA

 

Fr.Tuglase nim Ahja Kool
(1.-9. klass)
Direktor: Katrin Jõgeva
Tel: 799 3960 või 521 8540
E-mail: jgevakat@gmail.com

 

Kanepi Gümnaasium
(1.-12. klass)
Direktor: Iivi Suislepp
Tel: 797 6320 või 569 83066
E-mail: suislepp@kanepig.edu.ee

 

Põlva Gümnaasium
(10.-12. klass; alustab õppetööd 01.09.2016)
Direktor: Alo Savi
Tel: 5688 8431
E-mail: alo.savi@pg.edu.ee

 

Põlva Kool
(1.-9. klass; alustab õppetööd 01.09.2016)
Direktor: Koit Nook
Tel: 513 4363
E-mail: koit.nook@polvayg.edu.ee

 

Räpina Ühisgümnaasium
(1.-12. klass)
Direktor: Rein Raadla
Tel: 796 1354 või 517 5883
E-mail: direktor@rapina.ee

 

Värska Gümnaasium
(1.-12. klass)
Direktor: Rein Zaitsev
Tel: 796 4682 või 513 4782
E-mail: rein@verska.ee

 

Johannese Kool ja Lasteaed Rosmal
(1.-9. klass)
Direktor: Marika Nurmsalu
Tel: 799 4159
E-mail: johannes@neti.ee

 

Kauksi Põhikool
(1.-9. klass)
Direktor: Jaanus Prükk
Tel: 799 3262 või 5388 7104
E-mail: kool@kauksi.edu.ee

 

Krootuse Põhikool
(1.-9. klass)
Direktor: Rita Punning
Tel: 792 3404 või 5303 4484
E-mail: direktor@krootuse.edu.ee

 

Mikitamäe Kool
(1.-9. klass)
Direktor: Karin Sonts
Tel: 5365 1135 või 5332 0687
E-mail: direktor@mikita.edu.ee

 

Mooste Põhikool
(1.-9. klass)
Direktor: Sirje Puniste
Tel: 792 5374 või 502 0457
E-mail: sirje@mooste.edu.ee

 

Orava Kool
(1.-9. klass)
Direktor: Ele Raha
Tel: 795 6380 või 5333 851
E-mail: ele@orava.ee

 

Ruusa Põhikool
(1.-9. klass)
Direktor: Kurmet Karsna
Tel: 795 2287 või 5346 8210
E-mail: ruusakool@rapina.ee

 

Saverna Põhikool
(1.-9. klass)
Direktor: Ruth Elias
Tel: 5461 1751
E-mail: direktor@saverna.edu.ee

 

Tilsi Põhikool
(1.-9. klass)
Direktor: Ene Veberson
Tel: 5354 0269
E-mail: ene@tilsikool.edu.ee

 

Vastse-Kuuste Kool
(1.-9. klass)
Direktor: Inge Kalle
Tel: 792 0374 või 5664 8079
E-mail: inge@vkuuste.ee

 

Viluste Põhikool
(1.-9. klass)
Direktor: Karin Sulg
Tel: 795 8313 või 515 8031
E-mail: karins10@hot.ee

 

Põlva Roosi Kool
(erivajadustega lastele)
Direktor: Aino Aasma
Tel: 799 3315 või 5358 5346
E-mail: aino.aasma@gmail.com

 

Räpina Aianduskool
(kutsekool)
Direktor: Kalle Toom
Tel: 526 7774
E-mail: kalle.toom@aianduskool.ee


Leidsid kontaktandmetes vea? Võta meiega ühendust SIIN!