Põlvamaa Noortekogu president
Jan-Mattias Kottise
janmattiaskottisse@gmail.com

Põlvamaa Noortekogu asepresident
Algmar Erik
algmar.erik@gmail.com

Noortekogu koordinaator Põlva Maavalitsuses
Karin Viljus
karin.viljus@polva.maavalitsus.ee
799 8945

 

LIIKMETE NIMED JA KONTAKTANDMED:

  1. Jan-Mattias Kottise, janmattiaskottisse@gmail.com, 5826 3555
  2. Algmar Erik, algmar.erik@gmail.com, 5349 0094
  3. Siim Liiskmann, siim.liiskmann@gmail.com
  4. Merilyn Idion, merilyn.idion@gmail.com
  5. Diana Pihlap, dianapihlap@hotmail.com
  6. Kristjan Sillaste, kristjansillaste2@gmail.com
  7. Triin Must, must.triin@gmail.com
  8. Merily Pastak, merilypastak1@gmail.com
  9. Selma Rein, semmilemmi@gmail.com

 

Ei leidnud küsimusele vastust? Võta meiega ühendust SIIN!