Asjad mis juhtuvad spontaanselt, kipuvad hiljem meie mälestustes just need kõige erksamad ja soojemad olema. Nii võib minna ka tänavusel vastlapäeval. Kui oled otsustanud vastlaliugu mitte teha, aga siiski keset jalutuskäiku mõne kaunilt kutsuva nõlva ääres ümber mõtled, on sulle siin kelgu puudumise puhuks paar nõuannet!

  1. “Klassikaline kilekott “

Sellise libeda ilmaga pole isegi hoogu vaja lükata. Võta kilekott, mis õunte vedamisest kotti kopitama jäänud on, istu peale ja hüva matka!

2.”Uinuv Kaunitar”

Eks see talv on meile kõigile väsitav olnud ja nüüd saate selle koera eeskujul ühendada kvaliteetse une ja lõbu. Vaata ise:

3. “Rullbiskviit”

Eelmisele punktile sarnanev nõuanne: Viska pikali, aga lihtsalt kulgemise asemel, lisa juurde spinnid ning alla jõudes oled justkui paralleelmaailmas. Ekstreemsematele liuglemisnautlejatele. Tähelepanu: võib vägagi segadusse ajada; vaata, et hiljem kodu üles leiad!

4. “Mine koju, külm on!”

Kui eelmised variandid siiski miskipärast võõrad on, võid igaks juhuks küll Selveri või Edu kelguvaliku üle vaadata, kuid soovitame isiklikult siiski koju sooja minna. Kes teine siis need vastlakuklid ja oasupi ära sööb 😉

Head vastlapäeva!

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+