Põlva külje all Himmastes on noortele avanemas uus võimalus aktiivselt aega veeta. Laupäeval kell 11.00 toimub Himmaste Dirt Pargi avamine ja 11.00st on park avatud kõigile kuni kella 13.00-ni. Sellel ajal toimub ka võistlejate registreerimine. Võistlejate osalustasu on sel päeval 2 EUROT!
Kella 13.15-st alustavad ekstreemratturid Dirt Jump võistlusega ning võistlevad neljal erineval alal:

Best RUN
Best TRICK
Best Whip
Kõige pikem lend ehk kaugushüpe!

Võisteldakse kahes erinevas grupis. Algajad (kes pole kunagi varem ühelgi Dirt Jump või Pargi üritusel osalenud) ja edasijõudnud (sõitjad, kellel on juba kogemusi rattaga hüppamisel ja kes on varem võistelnud).
Seega kõik, kellel vähegi tahtmist on ja kes leiavad kiivri, kvalifitseeruvad võistlejaks!

Kõik võistlejad on kohustatud kandma turvavarustusena KIIVRIT! Põlve-, küünarnuki- ja käte kaitsmed on soovituslikud! Ka parimatel juhtub õnnetusi!

Üritusega plaanime lõpetada kell 17.00. Detailsem ajakava täpsustub jooksvalt. Hoia silma peal Facebook’i lehel https://www.facebook.com/HimmasteDirt

Kohapeal on ka toitlustusvõimalus. Meelt lahutab ja tuju hoiab üleval BiGWIG Exclusive! Samuti on kohal päevajuht! Soovitav on kaasa võtta matkatoolid, et parematel kohtadel istudes oleks hea võistlust jälgida!

 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+