, et klubihoone avamisega jõudis lõpule klubi taristu arendamise kolmas järk. Kõik klubi arendused on mõeldud kohaliku kogukonna huve silmas pidades. «Neist saavad enim kasu Põlvamaa jalgpallihuvilised ning Põlva Ühisgümnaasiumi õpilased,» leidis president, kelle sõnutsi on kasusaajate hulgas teisedki Kagu-Eestis tegutsevad spordiklubid ja organisatsioonid.

Koos Indrek Käoga lõikasid lindi läbi Madis Tsäko, Koit Jostov, Raivo Toom ja Mihkel Uiboleht. Samal ajal sai kuulata esimest korda a capella klubi hümni Põlva Meeskoori (dirigent Andres Määr) esituses. Hümni sõnade ja viisi autor on Aapo Ilves.

Klubi õnnitlesid Urmas Klaas, Peeter Sibul, Koit Jostov, Anne Nook, Tiivi Parts, Arne Tilk, Madis Tsäko, Priit Sibul, Raivo Toom, Sirje Tobreluts, Ivo Mustimets, Taima Nurm, Marko Aigro jt.

Klubi III  arendusetapp läks maksma 9,8 miljonit krooni
(626 335 eurot), millest 6,7 miljonit krooni tuli EAS-ilt ja 0,5 miljonit krooni Eesti Jalgpalli Liidult. Ülejäänud osa projektist kattis JK Lootos omafinantseeringuga. Ehitustööd teostas AS RIS Ehitus.

Koos klubihoone valmimisega sai lõplikult valmis ligi 1,7 miljonit krooni (u 108 000  eurot) maksma läinud staadioni altküttesüsteem, mis on Lilleküla staadioni järel Eesti teine. Ehitati kaks tartaankattega jooksurada ja valmis tribüünide alus. Tribüünid peaksid Käo teadaandmisel  paika saama jaanipäevaks.

Ideaalne koht seminare korraldada
Peahoone esimesel korrusel on võimalik vaadata teles ülekantavaid maailma erinevate liigade jalgpalliülekandeid. Samas asuvad klubi juhataja tööruum, tualetid staadioni külastajate jaoks, oote- ning saabumisruum, vitriinid klubi autasudega jm.

Peahoone teisel korrusel on seminariruum, mis võimaldab klubi treeneritel läbi viia taktikatreeninguid, mänguanalüüse ja võistkonna koosolekuid. Avamise järgselt toimuski seal Eesti naiste jalgpallihooaja avamine ja seminar.

Teisel korrusel asuvad veel istekohad pealtvaatajatele, mis võimaldavad ka halva ilmaga mõnusasti kaasa elada staadionil toimuvale mängule. Terrassil on suvel plaanis avada välikohvik.

Lootose hümn (muusika ja tekst Aapo Ilves)

Lootose klubi om kõge kõvemb,
Palli läävä väretihe esihindast.

Lootos, lüü väretihe pall, Lootos, lüü väretihe pall, Lootos, lüü väretihe pall, Lootos, lüü väretihe pall,

Lootose klubi om kõge kõvemb,
Lootose klubi om umbe hää …
Lootose klubi om kõge kõvemb,
Lootose klubi om hää …

Lootos, lüü väretihe pall, Lootos, lüü väretihe pall, Lootos, lüü väretihe pall, Lootos, lüü väretihe pall,

Lootose klubi om kõge kõvemb,
Palli läävä väretihe esihindast.

 

 

 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+