Külastusmäng algas 15. veebruaril ning kannab pealkirja «Muhedad elamused Eestimaa lõunaservas».

Külastusmängus osalejatel tuleb kaasa haarata fotoaparaadid, külastada igas maakonnas viite turismiobjekti, teha neist muhedad fotod ja edastada need Võru, Põlva ja Valga turismiinfokeskustesse.

«Mäng loob külalistele põnevust ja elevust, mistõttu tänavu suvel otsustati seda korrata,» selgitas Põlva turismiinfokeskuse konsultant Gerta Hääl. Teist korda korraldatav kampaania on aga laienenud Valgamaale, kestab pikemat aega ja ka loosikast on suurem, lisas ta.

Külastusmängus osalevate vaatamisvääruste nimed ja külastusmängu tingimused on kirjas mängu trükises, mida saab alla laadida maakondade veebilehtedelt www.visitvoru.ee, www.polvamaa.ee/turism  ja www.turism.valgamaa.ee. Trükised on mängu jooksul saadaval ka Valga, Otepää, Võru ja Põlva turismiinfokeskustes, turismiinfopunktides Rõuges ja Vana-Vastseliinas, Setomaa turismiinfopunktides Värskas ja Obinitsas ning maakondade muuseumites.

Mäng kestab kuni 1. novembrini ja mängus osalejate vahel loositakse välja erinevad auhinnad alates mahekaubast kuni saunaõhtu ja majutuspakettideni. Loositav eriauhind talverõõmude jäädvustajatele on 2011 Otpää MK etapi perepilet Tehvandi Spordikeskuselt.

Seega Eestimaa lõunaserva avastama ja nautima tulles, võta fotoaparaat kaasa!

 

 

 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+