Vesi on kuumal suvepäeval ka asendamatu vahend enesejahutamisel, seda kas juues või selles supeldes. Nii ongi Põlvamaa Noortekogu tulnud ideele korraldada noortele ja ka lastega peredele toreda päeva Põlva rannas, mille kestel pakutakse erinevaid võistlusmänge, mille keskmes mängib kandvat rolli kõikvõimas vesi.

21. juulil algusega kell 15 oodatakse kõiki veesõpru osa saama võistlusmängudest. Parimatele on ette nähtud mitmed auhinnad.

Avatakse Põlvamaa noorteportaal
Põlvamaa Noortekogu kestval tegevusel ja noorte aktiivsel kaasamisel on olnud eesmärk anda noortele eneseteostamise võimalus. Eelseisval Veepäeval avatakse aktiivsete võistlusmängude keskel esimene Põlvamaa noortele suunatud veebikeskkond – Põlvamaa Noorteportaal, kust saab edaspidi lugeda noorteuudiseid, tutvuda eesseisvate üritustega, leida infot maakonna noortekeskuste kohta ja palju muud.

Põlvamaa noorteportaali eesmärgiks on luua keskkond, mis pakuks võimalust maakonnast pärit, kuid siit mujale õppima asunud noortel hoida sidet kodupaigaga ning siinelavatele end kursis hoida kõige värkemaga noorsootöö vallas. Veepäev on kõigile tasuta ning oodatud on kõik, kes peavad end nooreks või nooremeelseks. Kohtumiseni Veepäeval Põlva rannas.

Vaata Veepäeva pilte siit.

 

 

 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+