Festivalil vabatahtlikuks olemine on vahva võimalus osa saada ühe populaarse festivali siginast-saginast. Kirjuta vabatahtlikuks olemise soovist festivali Koolitants vabatahtlike ja meeskonna koordinaatorile Romet Seinale (romet@koolitants.ee) või Põlvamaa noorteinfo töötajale Kadri Pelisaarele (kadri.pelisaar@polvamaa.ee) hiljemalt esmaspäevaks, 14. jaanuariks.

Järjekorras juba 19. Koolitantsu festival keskendub seekord juhendajale. Eesmärk on tunnustada juhendajaid ja nende tööd laste ja noortega. Koolitants 2013 finaalkontsert püüab pakkuda ka palju lisategevusi, millest osa on mõeldud just juhendajatele. Selleaastane festival kannab pealkirja „Juhendaja fookuses“.

„Koolitants 2013“ finaalkontsert toimub Tallinnas Salme Kultuurikeskuses kahepäevase festivalilinnaku formaadis, 6.-7. aprillil. Finaalipäevadel saab kultuurikeskus maast laeni tantsu täis. Toimuvad workshopid ja seminarid, mis on mõeldud nii juhendajatele kui tantsijatele. Kahepäevasele finaalkontserdile pääseb ca 90 tantsu.

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+