24. septembril töökoosolekuks kogunenud Kanepi Avatud Noortekeskus, Kanepi Seltsimaja ja Põlva Eksperimentaalteater panid paika, arvesse võttes eelmisel hooajal toimunud festivali kitsaskohti, töögraafiku ning selle, et juba teist korda ootab Kanepi Seltsimaja kooliteatreid üle Põlvamaa oma sooja ja hubasesse majja.

Tänavu vältab festival kaks päeva
Et festivali päevad kulgeksid vabamalt, jaotub programm kahele päevale. Kooliteatrite noorim vanuseaste (1.-4. klass) etendub esimesel (19. märtsil) ning kesk- ja gümnaasiumiaste festivali teisel päeval (20. märtsil 2011).

Oktoobrist avaneb kõigil Põlvamaa kooliteatrihuvilistel end kursis hoida Põlvamaa Kooliteatrite Festivaliga internetiaadressilt http://kooliteater.polvamaa.ee .

Siinkohal kutsub Põlvamaa Kooliteatrite Festivali korraldusmeeskond koolide tegusaid näiteringe ja sõprade seltsinguid valmistuma festivaliks. Ennast alahinnata oleks patt. Igal aastal valitakse maakondliku kooliteatrite festivali kolmest vanuseastmest parimad, kes esindavad Põlvamaad üleriigilisel festivalil. See on hea võimalus noored ja julged kooliõpilased lavale tuua ja etlemis maiku esimest või siis juba mitmendat korda suus tunda.

Kohtume juba uuel aastal Kanepis!

 

 

 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+