Juba kolmandat aastat järjest kutsutakse üles Eesti lapsi korjama kokku tühjaks põlenud teeküünlaümbriseid ning andma sellega oma panus looduse säästmisesse.  

 

Esmakordselt toimub sel aastal kampaania kolmes vanusegrupis: lasteaiad; 1-6. (k.a.) klassid ja 7.-12. (k.a.) klassid! Lisaks toimuvad lisavõistlused, milles osalejad saavad näidata oma loovust ning võita põnevaid auhindasid. Tänu märkimisväärsele auhinnafondile saab iga osaleja tänumeene ning ka neil, kes ei tule auhinnalistele kohtadele, on võimalus võita suuremaid lohutusauhindasid loosiga! Iga kogutud küünlaümbris on oluline samm puhtama Eestimaa nimel ning hindame iga lapse panust väga!

Eelmisel aastal kogusid Eesti 1-6. klasside ligi 6500 õpilast kokku üle 1,4 miljoni põlenud alumiiniumist teeküünlaümbrise (vaata rohkem infot: https://www.kuusakoski.com/et/estonia/ettevote/ettevote/uudised/2015/kuunlajaht-20142015/). Võrreldes üle-eelmise aastaga, kahekordistusid nii kogutud küünlaümbrised kui ka osavõtnud õpilaste arv! Kuna alumiinium ei lagune looduses mitte kunagi, on tänu õpilaste tublile panusele Eestimaa loodus oluliselt puhtam. Selleks, et tänavune jaht tuleks veelgi põnevam, ootame kampaanias osalema nii lasteaialapsi, 1.-6. klasside õpilasi kui ka 7.-12. klasside õpilasi. Usume, et sel aastal suudavad Eesti lapsed koguda kokku kuni 2 miljonit ümbrist, mis on juba äärmiselt suur panus looduse säästmisesse!

 

Aktiivne kogumisperiood kestab 1. oktoobrist 2015 kuni 31. jaanuarini 2016. Kampaania tulemused avalikustame 7. märtsil 2016 ja võitjate autasustamine toimub enne kevadist koolivaheaega Tallinnas.

 

Osalemiseks tuleb igal rühmal/klassil end ametlikult registreerida. Registreerida saab Kuusakoski kodulehel registreerimisvormi kaudu:https://www.kuusakoski.com/et/estonia/ettevote/ettevote/uudised/2015/kuunlaumbriste-jaht-20152016/

 

Samuti on võimalus registreeruda saates e-mail aadressil kampaania@kuusakoski.com ning esitades lasteaia/kooli nimi ja asukoha aadress, rühma/ klassi tähis, osalejate koguarv grupis ja vastutava täiskasvanu andmed (nimi, e-mail ja telefoninumber). Registreerimine on avatud terve kogumisperioodi vältel. 

 

Registreerumise järel saadame osalejatele kogumislehe, millele palume hakata märkima toodud küünlaümbriste koguseid. Grupi eest vastutav täiskasvanu täidab konkreetse grupi kogumislehte, mis tuleb esitada kokku kogutud ümbristega kampaania lõpus AS Kuusakoski osakonda (vastuvõtt toimub üle Eesti kõikides AS Kuusakoski esindustes).

 

Auhinnafond on sel aastal väga suur! Peaauhinna paneb lasteaialastele välja NUKU teater ja muuseum (TASUTA vabalt valitud NUKU teatri etendus või NUKU muuseumi külastus eriprogrammiga kogu rühmale!), 1.-6. klassidele Kalev Spa veekeskus(TASUTA Kalev Spa veekeskuse ja saunakomplekside 2,5h külastus kogu klassile) ning 7.-12. klassidele Forum Cinemas(TASUTA Forum Cinemas poolt kinoseanss kogu klassile). Auhinnalised kohad koos auhindade kirjeldustega on toodud kampaaniatingimustes.

 

Kampaaniainfo leiate ka siit: 

 

https://www.kuusakoski.com/et/estonia/ettevote/ettevote/uudised/2015/kuunlaumbriste-jaht-20152016/

 

Ootame julget osavõttu ja soovime kõigile nobedat kogumist. Pidagem meeles, et mida rohkem on kogujaid, seda puhtamaks saab meid ümbritsev loodus!

 

 

 

Põnevat jahti!

 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+