Lootose naiskond alustas jalgpallimeistrivõistluste sügisringi mänge kahe võiduga.

19.juulil mängiti Lootospargis Esiliiga liidri – Pärnu JK II
võistkonnaga ning Lootos võitis Kristin Kukli (pildil) 44.minutil löödud penaltist kohtumise 1:0.

26.juulil mängiti Saaremaal FC Kuressaarega ning taas oli Kristin Kukli see, kelle 39. ja 52.minutil löödud väravad põlvakatele 2:0 võidu tõid.

Liigatabelis asutakse 10 kohtumise järel teenitud 25 punktiga teisel kohal. Vahe, mängu rohkem pidanud liidri, Pärnu JK IIga on 2 punkti. Mängu
vähem pidanud Kohtla-Järve JK Järvega on 7 punkti kaugusel ning omavahel kohtutakse võõrsil juba eeloleval kolmapäeval.