Kuuendat hooaega alustav Meediasüst ootab enda sekka uusi noori alates 8ndast klassist! Lisaks koolis käijatele on oodatud ka need, kes enam koolis ei käi või oma tee ülikooli leidnud on.


 

 

Kindlasti mine loe lähemalt Meediasüsti kohta ka SIIT.

Põhimõtteliselt on Meediasüst nagu mõne suure meediakontserni toimetus. Me anname välja videoid erinevatest üritustest ja huvipakkuvatest teemadest, samuti käime üritusi pildistamas ja meil on ka noorteportaal. Ja lisaks neile on meil igakuised koolituspäevad ehk laupäevakud.

Meie koosolekud, toimuvad igal nädalal Põlva Avatud Noortekeskuse meediaruumis. (Toimumisaja paneme paika selle järgi, mis sobib meie liikmetele kõige paremini.) Loomulikult käiakse väljas erinevatel üritustel või niisama pildistamistel ja filmimistel.

Samuti on kord kuus ühel laupäeval koolitus- ja meeskonnatööpäev ehk laupäevak, kus me käsitleme väga erinevaid teemasid. Mõnikord on teemad praktilised selleks, et meie videod ja fotod ja artiklid paremad oleksid, aga vahel on need selleks, et liikmeid lihtsalt mingis osas rohkem arendada.

Meediasüstil on igakuine liikmemaks 5 eurot, mis lähebki peamiselt laupäevakute toitlustuse katteks.


Meediasüsti uute ja vanade liikmete tutvustusõhtu toimub 27. septembril kell 16.00 Põlva Avatud Noortekeskuses!

Kui soovid Meediasüstiga liituda, palume sul täita alljärgneva vormi. Pärast vormi täitmist võtame sinuga ühendust, et leppida kokku aeg tutvumisvestluseks.

 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+