Meediasüst ootab 2020/2021 hooajal enda sekka uusi Põlvamaa noori vanuses 13-26! Sel hooajal saab Meediasüstiga liituda aastaringselt!


Kindlasti mine loe lähemalt Meediasüsti kohta ka SIIT.

Mis on Meediasüst?

Sellele küsimusele on keerulisem vastata kui arvata võiks, sest me erineme kõikidest teistest huviringidest ja klubidest, mida me teame. Kui teistes kohtades on väga kindlad need ülesanded ja tegevused, mida Sa tegema lähed, pole meil midagi kindlat. Kõik sõltub Sinust endast.Jah, kõige tuntumad oleme me selle poolest, et käime pildistamas ja filmimas erinevaid üritusi, teeme videoprojekte ning hiljuti alustasime oma podcastiga. Aga asju, mida õppida ja teha, on veel ja veel ja veel.

Koosolekud toimuvad 1x nädalas, esmaspäeviti kell 17.00, Põlva noortekeskuses.
Laupäevakud toimuvad 1x kuus.
Filmimised, pildistamised, salvestused jms toimuvad vastavalt liikmete vahelisele kokkuleppele.
Meediasüsti osalustasu on 5€/kuus, mis katab toitlustuse. Regulaarset tegevust rahastab Põlva valla Noorsootöö Keskus.
Registreerimislingi leiad selle lehe lõpust!

 

Meediasüsti tulles ei pea sa midagi oskama! 
Meediasüst on turvaline koht õppimiseks, katsetamiseks ja ka vigade tegemiseks. Meie eesmärk on anda Sulle võimalus proovida võimalikult erinevaid asju ja seeläbi teada saada, mida Sulle tegelikult teha meeldib.

Meediasüst sobib ka neile, kes ei taha saada ajakirjanikuks, fotograafiks või režissööriks!
Meediavaldkonnaga tegelemine saab olla ka lihtsalt tore hobi. Ja tänapäeval hinnatakse neid oskuseid väga kõrgelt peaaegu kõigis valdkondades! Lisaks, kui ei ole tõmmet olla kaamera ees või taga või helimaailmaga mässata, võib tulla meile ka eesmärgiga üritusi korraldada.

Meediasüst õpetab organiseerima ja korraldama!
Meediasüsti noored korraldavad laupäevakuid (meeskonna- ja koolituspäevi), avalikke meediafoorumeid, kirjutavad projekte jnejne.

Meediasüst annab võimaluse oma ideede teostamiseks!
Meediasüst poleks hakanud tegema oma podcasti, kui poleks olnud Rauli, kes selle idee välja käis! Meediasüst poleks hakanud filmimisega tegelema, kui 6 aastat tagasi noored ise pole öelnud, et nad just seda teha tahavad! Sina annad oma idee ja meie proovime leida viisid, kuidas aidata seda teostada!

 

 


 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+