Terve distantsõppe perioodi toovad Helen (Põlva Kool) ja Ilona (Põlva valla Noorsootöö Keskus) Põlva valla noortele just noori puudutava info. NIPP osa 3 on teie ees!

 

 

Kilomeetrijahis on noored läbinud üle 1000 km. Kilomeetrijaht kestab kuni 31.märts, osale ka! Auhindateks on Põlva õpilas- ja minifirmade tooted nagu näiteks magneesiumiõli AKVAM poolt ja äge helkur HELGITS poolt! Osalemiseks saada kuvatõmmis kõnnitud kilomeetritest kas iga päev või nädala lõpus korraga aadressile helen.reinhold@polvakool.ee. Saad osaleda ka postitades pildi teemaviitega #kilomeetrijaht.

Lumefiguuride väljakutse on lõppenud, galeriid näed SIIN.

See nädal on üleriiklik Meediapädevuse nädal! Selle puhul toovad Meediasüst ja Põlva Noortekeskus iga päev teieni ühe video info ja nippidega teemal “Tasakaal online ja offline elu vahel”. Jälgi kindlasti mõlema Instagrami ja Facebooki, et teemaga kursis olla.

Nädalakava

Põlva Kooli õpilasesinduse poolt tuleb peagi vinge tantsuväljakutse, läbi mille on kõigil võimalik ära õppida üks tants ja seda teistega jagada. Põlva Kooli õpilased saavad info Stuudiumist!

Põhikoolilõpetajad, kevad on käes ja algab koolidesse sisseastumise periood. Näiteks saab end juba registreerida Põlva Gümnaasiumi sisseastumiskatsetele. Vorm on SIIN. 30. märts toimub neil ka virtuaaltuur, kirja saad panna ennast SIIN!

Võimalik on osa võtta ka Tartu- ja Võrumaa Kutsehariduskeskusse astumist tutvustavast veebiloengust ning ka Põlva Gümnaasiumisse ning Tartu koolidesse sisseastumist tutvustavast loengust. Kui sul on huvi loengutest osa võtta, kindlasti anna teada oma klassijuhatajale.

Soovitused selleks nädalaks:

Põlvamaa Noorteportaal

Unejutud podcast

RAAMAT “TEISE RINGI SÜDA”
Autor: TAMSYN MURRAY

RAAMAT “MA ANNAN SULLE PÄIKESE”
Autor: NELSON JANDY
Nädala väljakutse: tee iga päev vähemalt üks nutipaus! Nutipaus tähendab, et sa teed mõnda tegevust ilma nutiseadme ja ekraanita. Näiteks lähed jalutama aga jalutamise ajal telefoni taskust välja ei võta. Või teed süüa ja sööd koos perega ilma telefoni kontrollimata.

 

Põlva Koolis toimuvaga saad end kursi hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvakooloe

Põlva Noortekeskuses toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvanoortekeskus

Meediasüstis toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @meediasyst

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+