Terve distantsõppe perioodi toovad Helen (Põlva Kool) ja Ilona (Põlva valla Noorsootöö Keskus) Põlva valla noortele just noori puudutava info. NIPP osa 4 on teie ees!

Kilomeetrijaht lõppeb juba 31.03! Viimane võimalus on oma sammud ära saata ja osaleda loosis. Samme võib saata ka terve märtsikuu jagu korraga 🙂 Sammud saata: helen.reinhold@polvakool.ee

Rahatarkuse veebikonverents 2021 “Kas raha annab vabaduse?” on järelvaadatav Youtubes. Konverents on suunatud just noortele!

4.-5.mai toimub “Suveks tööle ” virtuaalmess. Võimalus leida endale suveks töö või vabatahtlik töö ja tutvuda erinevate töötubade ning karjääriteenustega.

Põlva Kooli õpilasesinduse tantsuvõistlus veel käib! Osaleda saavad selles kõik noored 🙂 Põlva Kooli õpilastele aga on käimas võistlus, kus otsitakse Põlva Kooli šokolaadipaberi disaini. Rohkem infot saate Põlva Kooli sotsiaalmeedia kanalites ja Stuudiumist.

Postimees juuniori kaanelugu: Artsýboi – Babuška (Official Music Video)

#võtaraamatkätte ehk 25.03-25.04 toimub lugemisväljakutse, mille käigus tuleb lugeda võimalikult palju raamatuid, igast raamatust leida üks tsitaat ja seda teistega jagada. Vaata rohkem SIIT.

29. märts - 2.aprill Põlva valla noortekeskustes

Jätkuvalt saab end registreerida Põlva Gümnaasiumi sisseastumiskatsetele. Registreerimisvormi saad siit.

30.märtsil toimub ka Põlva Gümnaasiumi virtuaaltuur. Virtuaaltuurile saab end kirja panna siin. 

Võimalik on osa võtta ka Tartu- ja Võrumaa Kutsehariduskesksusse astumist tutvustavast veebiloengust ning ka Põlva Gümnaasiumisse ning Tartu koolidesse sisseastumist tutvustavast loengust. Kui sul on huvi loengutest osa võtta, kindlasti anna teada oma klassijuhatajale.

Nädala väljakutse jaoks saad abi siit ja siit!

Põlva Koolis toimuvaga saad end kursi hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvakooloe

Põlva Noortekeskuses toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvanoortekeskus

Meediasüstis toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @meediasyst

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+