NIPP võtab iga nädal kokku Põlva valla noori puudutava info. Videotest teeme küll hetkel pausi aga iga esmaspäev on oodata sisukat artiklit põnevatest tegevustest!

 

Tähtis info! Noortekeskused ei ole maikuus avatud! Tegevusi saab läbi viia õues või individuaalselt keskuses. Alates 31.mai saab keskuses olla kuni 1o noort. Rohkem infot tuleb selle kohta kuu lõpu poole.

OSALE: Keskkonnateemaline noorte luulevõistlus ‘’Kaitseme kasvupinda’’. Keskkonnateemalisi luuletusi saab esitada 6. juunini meiliaadressil teeviit@harno.ee. Lisa kindlasti luuletuse pealkiri, töö autori(te) nime(d), klass ning kooli nimi.

Kuidas robotid ja tehnika muudavad tööturgu? Teeviit keskendub sel kuul tulevikutööle ja sellele, kuidas tänased noored saaksid end kõige paremini tulevikutööks ette valmistada. Miks tuleks sellele juba täna mõelda? Sest vastavalt prognoosidele on robotite ja tehnoloogia arengust tingituna lähiajal kadumas pooled töökohad arenenud majandusega riikides.

Peaasi.ee noortekeskus. Noortel vanuses 16-26. aastat on võimalus tulla tasuta vaimse tervise alasele nõustamisele. Nõustamised toimuvad soovi korral ka videosilla teel ja pöörduda võivad noored üle Eesti.

Nüüd saadaval: www.postimeesjuunior.ee või Põlva Noortekeskuses, Põlva huvijuhi kabinetis ja raamatukogudes.

Maausust - Meediasüst

SÜSTLAKAST #8 MAAUSUST JA PALJUST MUUST. Seekordses SüstlaKasti episoodis räägitakse maausust, esivanematest ja elust enne ordu tulekut, mis on olnud Martin Erik Maripuule huvipakkuv teema gümnaasiumi algusest alates. Mis vahe on maausul ja Taara usul? Jutujärg areneb ka algsest kaugemale, näiteks avaldatakse arvamust metsade raiumise ja inimväärtuste kohta, kuid räägitakse ka valgustumisest ning planeetide ja poliitika seosest.

17.-21. mai Põlva valla noortekeskustes

Põlva valla noortekeskustes saab osaleda erinevatel tegevustel! Tegevused toimuvad kas õues või individuaalselt siseruumides. Kindlasti jälgi, millistele tegevustele peab ka registreerima.

Põlva Koolis toimuvaga saad end kursi hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvakooloe

Põlva Noortekeskuses toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvanoortekeskus

Meediasüstis toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @meediasyst

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+