Terve distantsõppe perioodi toovad Helen (Põlva Kool) ja Ilona (Põlva valla Noorsootöö Keskus) Põlva valla noortele just noori puudutava info. NIPP osa 6 on teie ees!

Video: (Neuroteadlane) Jaan Aru x Teeviit –  Kuidas olla efektiivsem?

Video: Investeerimisest, lihtsalt! (I osa). Kokku neli osa, noortele hea viis end kurssi viia teemaga.

Põlva Kooli õpilasesindus kutsub osalema meemivõistlusel “Distantsõppe võlud ja valud” ning tuletab meelde, et osa saab ka veel võtta tantsuväljakutsest. Rohkem infot leiad Põlva Kooli FB lehelt ja õpilasesinduse IG lehelt.

Põlva Noortekeskuses saab see nädal laenutada rulluiske ja trikitõukse. Seekord toimub laenutus teisipäeval kell 15-18 Himmaste-Eoste kergliiklustee algusest, raudtee juurest.

Neljapäeval saab tulla virtuaalsele konsultatsioonile. Teemaks töö leidmine suveks ja sellega kaasnevad mured. Räägime võimalustest, teeme soovi korral valmis CV ja otsime sinu probleemidele lahendused. Aja broneerimiseks kirjuta Põlva Noortekeskuse sotsiaalmeedia kanalitesse.

Põlva Keskraamatukogu ja tema 12 haruraamatukogu on avatud ja teenindavad lugejaid tavapärastel lahtiolekuaegadel. Toimub lugejamäng ja erinevad veebiviktoriinid noorematele. Kolmapäeval, 14. aprillil korraldab Tallinna Keskraamatukogu koostöös Eesti Noortekirjanduse Ühinguga noortekirjanduse päeva „Noor loeb“.

Eelmise aasta parimate laste-ja noorteraamatutega saad tutvuda siin!

Põlva Koolis toimuvaga saad end kursi hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvakooloe

Põlva Noortekeskuses toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvanoortekeskus

Meediasüstis toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @meediasyst

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+