Terve distantsõppe perioodi toovad Helen (Põlva Kool) ja Ilona (Põlva valla Noorsootöö Keskus) Põlva valla noortele just noori puudutava info. NIPP osa 7 on teie ees!

Lõppes Põlva ÕE korraldatud meemivõistlus. Hoidke silm peal ÕE Instagramis, sest peagi näete sealt laekunud töid ja saate teada tulemused!

Tule Laheajale Põrsakeste ja AHHAA seltsi! Meelelahutusliku ja hariva programmi, mis on jõukohane kõigile teadushuvilistele.

Teeviit #sisukasvaheaeg . Igal koolivaheaja päeval on erinev teema. Räägitakse unest ja puhkusest, teadusest ja loodusest, ohutusest ja tervisest. Tulemas on tegevust nii sotsiaalmeedias kui ka portaalis, toimuvad erinevad loosimised, lived koos spetsialistidega, ilmuvad teemakohased artiklid ja koostöös Delfiga kaks noortesaadet.

Toimub ka Eesti Maanteemuuseumi vaheajaväljakutse. Noori kutsutakse üles veetma koolivaheaega koos maanteemuuseumiga meisterdades, nuputades ja õues liikudes. Esmaspäevast reedeni kell 11 leiad Facebookist maanteemuuseumi ürituse alt „Koolivaheaja väljakutse maanteemuuseumiga!“ ülesande. Ole aktiivne ja täida ära kõik ülesanded! Kõigi vahel, kes viie päeva ülesanded ära lahendavad, loositakse välja vahvaid auhindu!

Noor Tegija koolivaheaja LIVE – TERVISE ERI. Koolivaheajal toimuvad Noor Tegija Instagrami kontol E-R takeoverid ning igal õhtul kell 19.00 live’id, kus kogenud eksperdid jagavad häid nõuandeid erinevatel terviseteemadel. Inspiratsiooninädala eesmärk on õppida tundma enda keha kui tervikut ning kuidas enda tervist hoida.
Inspiratsiooninädala lõpetab minihäkk!

SÜSTLAKAST #7 Vahetusaasta seiklused. Kolm noort jagavad oma vahetusaasta kogemust.

19.-23. aprill Põlva valla noortekeskustes

Põlva noortekeskus pakub vaheajaks mõnusaid tegevusi! Teisipäeval ja neljapäeval on tõuksi ja rulluiskude laenutus Himmaste kergliiklusteel. Olen asjadega olemas 15:00-18:00!
Kolmapäeval kokkame jälle koos! Teeme mikrolaineahjus kooki. Soovi korral saad toiduained noortekast. Digiorienteerumine kestab veel! Koodi saad noorteka aknalt. Mine tee üksi või koos sõbraga Põlva linnale mõnus tiir peale.

See nädal ilmub portaalis artikkel “Kuidas leida suveks tööd?”. Ühes kohas on kogu vajalik info suvetöö, palga, õiguste ja CV kohta. Hoia silm peal Põlva Noortekeskuse sotsiaalmeedia kanalitel.

Üsna pea on oodata põnevat Kahooti, mis valmib koostöös Põlva Kooli raamatukoguga. Saate panna oma mälu proovile, kui hästi mäletate ja tunnete erinevaid väga populaarseid laste- ja noorteraamatuid.

Põlva Koolis toimuvaga saad end kursi hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvakooloe

Põlva Noortekeskuses toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvanoortekeskus

Meediasüstis toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @meediasyst

 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+