Terve distantsõppe perioodi toovad Helen (Põlva Kool) ja Ilona (Põlva valla Noorsootöö Keskus) Põlva valla noortele just noori puudutava info. NIPP osa 8 on teie ees!

TMW x Infohunt: Noorte loomehäkk. Loomehäkis on luubi all vaimne tervis ja see, kuidas saame teineteist digivahendite, tehnoloogia ja loovate lahenduste kaudu toetada.

Suvepuhkus on peatselt kohal nii põhikooli, gümnaasiumi kui ka kutse- ja kõrgkooli õppuritele. Jõuvarude kogumine ja vähem stressamine õppe- või kooliaasta lõppemisel võib paljudele noortele küsimusi valmistada. Kuidas siis ikkagi stressivabalt toime tulla?

Inimene saab õppida aju efektiivsemalt kasutama ja keskendumist, nagu ka lihaseid, treenida. Kas ka Sina kasutad oma aju maksimaalselt? Järgnevalt on väljatoodud ajuteadlase Jaan Aru 9 soovitust oma aju paremaks kasutamiseks.

Noorte Arengufestival 2021
Festivali eesmärk on oma ala spetsialiste kaasates anda noortele mitmekülgsed oskused oma elutee kujundamiseks ning istutada neisse enesearengu seeme.

Põlva Kooli raamatukogu juhataja Anne Ojaste on koostanud toredad raamatuteteemalised küsimused, läbi mille on võimalik oma teadmised proovile panna. Kahoot on pühendatud raamatu ja roosi päevale. Kas teie teate, mis on raamatu ja roosi päev? Kahoodi leiad  SIIT.

26.-30. aprill Põlva valla noortekeskustes

Alates tänasest on noortekates välitegevusi, kus saab osaleda suurem grupp (kuni 9 noort). Vaata, mida pakuvad Põlva valla noortekeskused!

Teeme ära! Talgupäevad eri kohtades.

Põlva Koolis toimuvaga saad end kursi hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvakooloe

Põlva Noortekeskuses toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvanoortekeskus

Meediasüstis toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @meediasyst

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+