Terve distantsõppe perioodi toovad Helen (Põlva Kool) ja Ilona (Põlva valla Noorsootöö Keskus) Põlva valla noortele just noori puudutava info. NIPP osa 9 on teie ees!

Selle nädal NIPP on selle kevade viimane video vormis kokkuvõte. Iga esmaspäev saate siiski lühikese blogipostituse nädala tegevustest ja meie soovitustest. Videod paneme küll hetkel pausile aga mõtleme juba, kuidas sügisel info teieni ägedalt tuua 🙂

4.-5. mai toimub Suveks Tööle virtuaalmess!

5.mai toimub e-töötuba “Rahatark noor”. Info ja registreerimine on SIIN.

IG @miljonineiu – tudeng ja algaja investor. Miljonineiu jagab rahatarkust ja enda teekonda finantsvabaduseni.

E-sallivuskonverents toimub juba 6. mail virtuaalselt keskkonnas Worksup. Registreeri end SIIN.

Huggy korraldab järjekordse vägeva ürituse! 24 tunni pikkune Facebook live “Kas ikka panustad?!” Heategevuslik aktsioon, 25+ inspireerivat kõnelejat!

Kaitseliidu Põlva maleva noortekogu kutsub Sind loodusest prügi korjama. Üleskutse kestab kuni 9. maini. Koht – omal vabal valikult. Tee endast pilt koos kogutud prügiga iga kord kui oled prügi korjamas käinud ja postita see sellel lingil.
Osalejate vahel loositakse auhindu!

Huvitud keskkonnateemadest? Teeviida portaalist leiad soovitusi erinevate keskkonna teemaliste raamatute ja filmide osas.

Mis on eesmärgi eesmärk? Loe intervjuud Arno Lehtsaarega Produktiivsusklubist, kes räägib planeerimisest ja tõhusast ajakasutusest.

Emadepäev on juba pühapäeval! Valla noortekeskustes saab nädala jooksul teha erinevaid kingitusi ja kaarte. Samuti on pakkuda palju välitegevusi 🙂 

Põlva Koolis toimuvaga saad end kursi hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvakooloe

Põlva Noortekeskuses toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvanoortekeskus

Meediasüstis toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @meediasyst

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+