Noormehele Eestis õpetussõnu jaganud Tõnu Kaukis saatis hoolealuse ookeani taha rahuliku südamega – Georgias on hüva treener, teivashüppespets, ja ka korralikud tingimused. “Ta sai korraliku söögi peale – stipi sees on kolm toidukorda päevas Rootsi lauas,” tõi Kaukis välja olulise nüansi.

Uibo tänavune rekordseeria (11,47-7.44-11.80-2.09-52,27-15,20-39.98-4.55-56.01-4.31,72) näitab, et tegu on hea hüppajaga, kuid järele tuleks aidata nii jookse kui ka heiteid. Üks mis kindel – võistlema hakkab Uibo tulevikus tihedalt.

“Ta on hea noor sportlane, kes ulatab meile algaval hooajal kümnevõistluses abikäe, eriti nüüd, mil Cory Holman ja Michael Ayers on kooli lõpetanud,” lausus Georgia ülikooli kergejõustikuvõistkonna peatreener Wayne Norton ülikooli veebilehel. “Suhteliselt kogenud sportlasena ei tule tal enam palju õppida, vaid saab keskenduda arenemisele. Treener Petros Kyprianou teeb temaga kindlasti head tööd. Kagukonverentsi kümnevõistluse-sõdades osalemine on nagu tule alla sattumine, sest siin on USA üliõpilasliiga tugevamad atleedid.”

 

Allikas: ohtuleht.ee

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+