Ideede loto on lugude jutustamisel põhinev äriloovuse tööriist, mis muudab ajurünnaku mänguliseks ja lõbusaks, kuid annab siiski tõsiseltvõetavaid tulemusi. Seega pole ime, et välja käidi mitukümmend säravat ning teostatavat ideed, millega edasi töötama hakata. Näiteks võib noorteportaalis tulevikus tõeks saada kokandusteemaline rubriik, interaktiivne kaart noortele oluliste paikadega, kuulutuste veerg ja veebialmanahh. Samuti avaldasid noored soovi hakata korraldama üritusi, konkursse ja võistluseid, millest saaksid osa kõik soovijad üle maakonna.

Põlvamaa noorteinfo spetsialist ja portaali toimetaja Kadri Pelisaar tunneb rõõmu, et sellised toredad noored portaali toimetusega liitunud on ning Ideede loto meetod sobis tema hinnangul seltskonnale hästi. „Loovus hakkas teistmoodi tööle ja tekkis lausa uute ideede genereerimise hasart,” ütles ta ning lisas, et loodetavasti saavad mitmed ideed ellu viidud ning et muudatused meelitavad Põlvamaa noori aktiivsemalt noorteportaali uudistama ja kasutama.

Noorteportaali noorte reporterite meeskonda kuuluvad Leegi Põder ja Meelika Kustavus Räpinast, Eike Koppel ja Reigo Teervalt Värskast, Kairi Parson ja Deelia Punnisk Verioralt, Sanna Kõiv Mikitamäelt, Helen Pentsa, Kristjan Sillaste ja Rauno Planken Põlvast. Noorte reporterite meeskonnaga saab endiselt liituda. Liitumise soovist anna teada kadri.pelisaar@polva.maavalitsus.ee.

Kristina Pentsa
noorteportaali meeskonnajuht

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+