Teeviit 2015, Eesti suurim ja oluliseim noori inspireeriv sündmus, mille eesmärk on läbi oma tegevuste anda noortele mõtteainet oma ideede ja mõtete realiseerimiseks. Tänapäeval, kus kõik on saadaval internetis on veelgi olulisem kohtuda inimestega, kes jagavad oma kogemusi ja ideid ning kellelt on võimalik saada otsest tagasisidet endale vajalikele küsimustele.

Teeviit on tehtud Sinule – et leiaksid enda jaoks miskit, millele pole ehk veel isegi mõtelnud, et saaksid vastuseid küsimustele, mis on juba pikalt Sinu kuklas küpsenud, et omistaksid selgema ja kindlama pinna, millele astuda oma haridus- ja eluteel. Teeviit ei ole pelk infomess, see on Algus, esimene samm Sinu edasisel isiklikul, imelisel teekonnal.

Koolitused, täiend- ja ümberõppimisvõimalused, karjääriplaneerimine, välismaal töötamine ja -õppimine, erinevad vaba aja veetmise võimalused…

…need on vaid sõnad ning nimetused millegile, mis on tegelikult palju olulisemad, need on Sinu ideed – esimesed sammud Sinu edasisel teekonnal. Küsimus ei ole “kas peaksin minema Teeviidale?” – küsimus on “Kas ma tahan elada oma unistusi, selle asemel, et neid igapäevaselt salaja unistada – tehes miskit, mis mulle tegelikult ei meeldi?”.

TOIMUMISAEG:
Teeviit 2015 toimub 2 päeva: reedest, 04. detsembrist kuni laupäeva, 05. detsembrini Tallinnas Eesti Näituste Messikeskuses (Pirita tee 28).

Uksed on avatud:

04. detsembril (reedel): kell 10.00-18.00
05. detsembril (laupäeval): kell 10.00-16.00

Soodushinnaga piletid on saadaval alates 12. oktoobrist PILETILEVIS

Õpilase pilet: 2,5 € (kooli õpilaspileti või ISIC õpilaspileti omanikele: kaardi ettenäitamisel)

Täiskasvanu pilet: 3,5 €

Piletihind kohapeal

Õpilase pilet: 3 € (kooli õpilaspileti või ISIC õpilaspileti omanikele: kaardi ettenäitamisel)

Täiskasvanu pilet: 4 €

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+