Aksessuaarideks sai valida erinevaid jakke, kõrvu, mütse, kaelakeesid, lehvikuid, salle, ning prille. Kui pildistatav oli enda kaunistamisega lõpetanud, sai ta end diivanil istuma sättida ning seejärel erinevaid poose võtta. Fotosessioonil osalesid igas vanuses inimesed, nii noored kui vanad, vanus ei mänginud mingisugust rolli sest pildistada sai kõiki.

Fotograafideks olid Kairi Parson ja Deelia Punnisk, juhendas Kristina Pentsa, ning teisedki meediasüsti noored käisid telgist läbi, andes kaasa hulganisti jõudu ja tegid seega meeleolu rõõmsaks. Värsked pildistajad õppisid kaamera käsitlemist ning rohkelt suhtlemist erinevate inimestega.

 

Pildistamise vastu oli huvi suur, paari kutsega olid inimesed nõus fotosessioonist osa võtma, osalejad jagasid lõbusaid kommentaare ja tõid rohkemgi päikest telgi alla.Teisi pildistada ning suures koguses pilte teha oli uus kogemus ja tekitas head meelt. Meeskond telgi all oli suurepärane, alati oli lõbus ning ilm tegi tuju veelgi paremaks.

 

Kõik pildistatavad said tänutäheks Põlva Avatud Noortekeskuse pastaka. Kokku tehti 42 pilti. Kõik sessioonis osalenud saavad pildi endast meilile ning suve jooksul valmib erilisematest piltidest ka näitus. Fotosessioonis osalenud saavad enda pildi alla laadida SIIT.

 

Deelia Punnisk

projekti “Meediasüst” noor reporter

 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+