Aalis sees veel mürtsumist kuulda polnud, küll aga oli kaks trummi set­-i seks puhuks üles seatud. Massive Drum Off nime kandev sariüritus alustas juba juulikuus.

 

Massif Streetjam on ringreis läbi Eestimaa, et tuua inimesteni spontaansusest sündminud muusikat. Tänaval või tualetis, vahet pole. Peaasi, et publik seda ette oodata ei oskaks. Igas sihtkohas pannakse püsti kaks trummi set-i ja DJ pult ning nende instrumentide taha asuvad mitmed erinevad Eesti tuntud trummarid ja DJ-d, et üheskoos maha pidada pidusid, jämme ja workshope kõigile.

Ürituskohtade valik ja nimekiri on mitmekesine ja pikk, kuid ütlemata tore on, et klubi Aal järjekordselt enda ruumidesse oma imetabase auraga on suutnud taolise ürituse tõmmata.

See, et trumm võib olla saatepill, teavad ilmselgelt kõik. Kuid et trummil saaks mängida piisavalt atraktiivset «muusikat», seda kindlasti päris paljud inimesed ei tea. Nii mitmeski kohas on trummimuusika üritusi korraldatud, kuid väga sagedasti trummihelid soolovõtmes inimeste kõrvadeni ei jõua. Seepärast oli väga lahe vaadata, hetkeks isegi hüpnotiseerivalt, kui huvitav on trummimäng puht tehniliselt.

Kõigil, kel ei avanenud võimalus sel korral Massif-ile minna, tehke seda kindlasti tuuri eelseisvates sihtkohtades.

MASSIF STREETTOUR: Massif Drum-Off

  • 6.08 Pühajärve workshop rannaklubi ees, õhtul Otepääl ööklubis HELP!

  • 7.08 Rockramp Festival, Viljandi

  • 13.08 Balou, ÖÖTÖÖ, Tallinn

  • 14.08 Pärnu Beach Club, Kuldrula Afterparty

  • 15.08 Pärnu Surfiklubi, alustame päeval

  • 19.08 Viljandi, Jolly Roger

  • 21.08 Elva, Eesti Hip Hop Festival

Pilte peost saab näha siit: {gallery}sigplus/massif{/gallery}

 

 

 

 

 

(Galerii pisipiltidest on nähtavad vaid neli esimest. Kokku on 6 pilti)

 

 

 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+