19.01 – 28.01.2014 toimub Eestis rahvusvaheline õppevisiit “Discover the Youth Work in South-Estonia!”, mille raames tutvuvad Valgamaa ja Põlvamaa noorsootööga noorsootöötajad ja noortejuhid Makedooniast, Albaaniast, Serbiast, Bosniast ja Hertsegoviinast, Itaalia, Portugalist ja Poolast. 

24. jaanuaril külastas õppevisiidil osalev rahvusvaheline seltskond Põlva Avatud Noortekeskust. Keskusega tutvudes, noortega mängides ja sõbralikult võisteldes veedeti mitmeid tunde. Külalistele avaldas muljet Põlva noortekeskuse ruumikus ja avarus, oma ala spetsialistid said vahetada muljeid ja kogemusi, sõlmida uusi tutvusi ning leida uusi võimalikke projektipartnereid. Multikultuurne seltskond noortekeskuses mõjus omakorda positiivselt keskuse külastajatele, kes said vesteldes/mängides uusi teadmisi teiste riikide ja rahvuste kohta ning avardasid üldiselt oma silmaringi ja said juurde suhtlemisjulgust.

Projekt on rahastatud programmist Euroopa Noored (Erasmus+) ning tegu on õppevisiidiga (alaprogramm 4.3). Projekti läbiviijaks Eestis on MTÜ Seiklejate Vennaskond

Nele Valss 
Põlva ANK juhataja

 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+