Alates 29. juunist 2020 lähevad noortekeskused üle suverežiimile. St, et igapäevaselt keskused lahti ei ole, kuid sellegi poolest leidub suve jooksul mitmeid toredaid üritusi, milles kaasa lüüa. Tule viska aeg-ajalt ürituste reale pilk peale, sest siia võib lisanduda infot ja uusi üritusi!
Uuendustega jooksvalt kursis olemiseks jälgi kindlasti Põlva valla Noorsootöö Keskuse Facebooki lehte


29. juuni – 10. juuli
Põlva valla noortemalev

Esmakordselt toimuvad malevad kõikides Põlva valla noortekeskustes samaaegselt. Põlva, Vastse-Kuuste, Ahja, Tilsi ja Mooste malevates saavad tööd kokku 72 noort ning lisaks töötamisele kuulub ühesse õigesse malevasse ka arendav ja tore vaba aja programm.
Maleva vaba aja programm on rahastatud “Malevasuvi 2020” projekti toel.

P.S. Malevasse registreerimine on lõppenud. 


4. juuli
Noorte [eel]arvamusfestival 2020
Põlva keskväljakul

Soovid ka osaleda? Ahjalt, Vastse-Kuustest, Moostest ja Tilsist korraldatakse soovijatele bussitransport edasi-tagasi. Võta ühendust kohaliku noorsootöötajaga, et saada rohkem infot!

Noorte [eel]arvamusfestivali eesmärk on suurendada noorte hääle mõju avalikus aruteluruumis. Koos võetakse ette ja hakatakse otsast murdma nii ühiskonnas noorte kohta kui ka noorte endi loodud eelarvamusi ja müüte.

Samuti on [eel]arvamusfestivali eesmärk arendada arutelu- ja suhtluskultuuri ning motiveerida noori mõtlema neile olulistel teemadel, avaldama oma arvamust, küsima olulisi küsimusi ning üheskoos vajalikke muutusi ellu kutsuma.

Oodatud on kõik lennukate ideedega noored, kes tahavad ühiskonnas murda nende hoogu kammitsevaid [eel]arvamusi, mille lahti [h]arutamine aitab kaasa uute ideede ja kasulike ettevõtmiste sünnile.

Ürituse korraldajad hindavad järjepidevalt ürituse korraldamisega kaasnevaid riske ning järgivad Terviseameti koostatud avalike ja suurürituste läbiviimise juhendit. Festivali korraldamisel on tagatud tervisekaitse nõuded.

Festival on külastajatele tasuta!

Rohkem infot FB evendil.


20. juuli – 22. juuli
noortekohtumine “Sillamäe ja Põlva on keskkonnasõbrad”
Sillamäel

Kümme tubli ja toredat Põlva valla noort sõidavad koos Põlva noorsootöötaja Ilonaga Sillamäele, et saada sõbraks nii Sillamäe noortega, kui ka keskkonnaga! Projekti lõpuks valmivad noortelt noortele infomaterjalid, et aidata teistelgi noortel keskkonnateemadest paremini aru saada.

Projekti rahastab SA Archimedes Noorteagentuur.


12. august
Põlva valla NOORTEPÄEV

Üritusele saamiseks tuleb registreeruda oma noorsootöötaja juures, et kohale minekuks on korraldatud buss ning üritus on osalejatele täiesti tasuta!

Rahvusvahelisel noortepäeval tulevad kokku kõik Põlva valla noortekad (Põlva, Ahja, Mooste, Vastse-Kuuste, Tilsi) ja peavad maha ühe seiklusrikka päeva!
Erinevate tegevuste ja sõbralike võistluste käigus kuulutatakse välja, milline on noortekeskus saab endale SuperNoortekas 2020 tiitli ja ahvatleva auhinna!

Noortepäev on kõikidele osalejatele tasuta, tagatud on toitlustus ning Põlvast, Ahjalt, Vastse-Kuustest ja Tilsist sõidavad bussid üritusele ja tagasi.
Üritusele saad end registreerida, võttes ühendust kohaliku noorsootöötajaga (kontaktid) või polvantk@polva.ee

Et teada saada, kes esineb kontserdil ja mida toredat veel toimuma saab, hoia  FB evendil silm peal!


14. august
noorsootöötajate koolitus
“Nutinoorsootöö osa II: Netikett, seadusandlus, eetika ja noored”

Põlva valla Noorsootöö Keskus on võtnud üheks oma suuremaks eesmärgiks arendada nutikat noorsootööd ning selle jaoks oleme käima lükanud koolitussarja oma töötajatele. Sarja esimene koolitus “Turundus, maine ja reklaam maailma ning noorsootöö kontekstis” toimub 26. juunil.


17. august
Meediafoorum “Tõde või video”
Eesti Maanteemuuseumis, Varbusel

Ainult 50 kohta! Vajalik on registreerimine!
Üritus on TASUTA ning mõeldud kõikidele noortele vanuses 13-26.
Põlvast, Ahjalt, Vastse-Kuustest, Moostest, Tilsist ning Võrust on üritusele käima pandud ka tasuta eribuss.

Kui sina astuksid suure tõsielusarja montaažirežissööri rolli, milliseid valikuid teeksid sina? Kuidas erineb lõpptulemus tegelikkusest?
Kas tõde algab sealt, kust lõppeb video?

Meediafoorumi montaažitöötoas saad seda kõike ise proovida ning hiljem koos teistega arutada, et mis järeldusi sellest teha ning, et mis sellest ka kasu on. Töötuba viib läbi ning loeng-vestlusringi veab vabakutseline montaažirežissöör Aigar Vals, kes on töötanud nii telesaadete kui muusikavideote kallal.

Täpsem info ja registreerimine SIIN.

Meediafoorum toimub projektikonkursi “Ideeviit” toel.


17. august – 19. august
Meediasüsti suvekool
Kiisal

Kui sinagi tahad Meediasüsti toreda perega liituda, võta ühendust: meediasyst@polvanoored.ee

Kui meediafoorum peetud, sõidavad kõik Meediasüsti noored Kiisale, kus ees ootab tore õppe- ja vaba aja programm. Suvekooli pidamine on tore traditsioon, kus töö ja lõbu saavad kokku pandud. Juba teist aastat järjest liituvad nendega ka Võru noortekeskuse Meediainkubaatori noored.


17. august – 19. august
TORE suvekool “Annan endast parima…”
Tuksis

 

Põlva noortekeskuses tegutseva TORE-ringi noored sõidavad koos noorsootööspetsialisti Annikaga üleriigilisse TORE suvekooli. Mis see TORE täpsemalt on, vaata SIIT.


 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+