Meie noored on juba kolmandat suve Mesipuul (ehk siis Mesipuu talus).

See on väga meeleolukas ja oluline üritus noortele. Kui varasematel aastatel on Suvekool olnud kahe päevane, siis tänavune on kestab kolm päeva. Need on tegemisi ja askeldamisi täis päevad. Kus õpitakse juurde nii uusi teadmisi kui tunda üksteist.

Kõige olulisem ongi see, et erinevatest maakonna nurkadest noored saavad võimaluse kohtuda ning sõbruneda. Just laiem tutvusring ja erinevad inimesed on see, mille üle väikeses kodukohas puudust tuntakse.

Kui aga üritusel tutvused sobitatud ja jutt sobib, siis edasi saab suhelda juba läbi kaasaegsete infotehnoloogia vahendite. Ise pean ma väga oluliseks, et tutvuda oleks võimalik silmast-silma. Arvuti ja muud vahendid peavad jääma siis vaid hädapäraseks vahendiks suhtlemisel.

Üks oluline puudus ongi eneseväljendamisega seonduv. Ja arvutiga suhelda on hoopis midagi muud kui inimesega. Sellel teemal loodan siin lehel juba õige pea pikemalt kirjutada. Hetkel aga loodan ja soovin, et Mesipuul tänavu aasta eriti «kuum» Suvekool oleks ning aktiivset suhtlemist ja sõpruse soetamist kõigile osalejatele.

Meie noortekate juhid on uskumatult tore seltskond. Igaühele on selge, et ennekõike on vaja noori, et noortekas oleks elu. Aga sama palju kui noortest ja nende hulgast sõltub ka juhendajatest. Ainult koos tehakse suuri asju. Ja neid meil tehakse.

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+