Põlva FC Lootose  ja Eesti koondise ründaja Signy Aarna ning Soome kõrgliigas (Naisten Liiga) mängiv Kuopio Pallokissat on allkirjastanud lepingu, mille kohaselt esindab Signy järgmisel hooajal Kuopio naiskonna värve.


Novembri lõpus Soomes toimunud testimine jättis Kuopio võistkonna treenerile Ollipekka Ojalale väga hea mulje ning otsus Signy palkamiseks oli praktiliselt valmis. “Kui Signy saabus esimesele treeningule, oli selge, et ta on osa meie tiimist. Meil on võistkonnas palju häid poolkaitsjaid ja kaitsjaid, kuid mitte ühtegi puhast ründajat ja see oli üks põhjuseid, miks Signy meile ideaalselt sobis. Ta on väga heade oskuste ning arenemissooviga mängija. Ta on mängijana kiire ja mis peatähtis, ta suudab lüüa väravaid. Meie eelmise hooaja suurimaks probleemiks oli, et raiskasime hulgaliselt väravavõimalusi. Tahame selle probleemi järgmisel hooajal selja taha jätta ning näeme selles eelkõige väga tähtsat rolli Signyl”.

Lootose president Indrek Käo: ” Üks väga oluline verstapost klubi ajaloos on tänaseks läbitud. Signy on eimene klubi kasvandik, kes on välismaale siirdunud otse Lootosest. See on olnud pikk protsess ning nii klubi kui mängija on olnud sellesse korralikult pühendunud. Signyle järgmise klubi otsimisel oleme alati vaadanud natuke kaugemale kui üks või kaks sammu. Testimised Inglismaal ja põhjanaabrite suur huvi on vaid tõestuseks, et Lootos suudab arendada väga hea kvaliteediga noormängijaid. Soovime Signyle edu ja õnne tema järgmiste unistuste täitumiseks”


JK Lootos

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+