EuroPeers ongi nende noorte rahvusvaheline võrgustik, kes jagavad oma projektikogemusi ning tutvustvad rahvusvaheliste projektide maailma ja võimalusi teistele noortele.

Milline on aga kõige parem viis oma kogemuste jagamiseks ja kuidas ikkagi jõuda kõige paremini teiste noorteni? Selleks ongi käesolev koolitus ellu kutsutud!

Koolituse käigus toimuvad õpitoad, mis tutvustavad rahvusvaheliste noorteprojektide võimalusi, projektijuhtimist ja suhtekorraldust ning Euroopa ideid. Kõigil osalejatel on aega ja võimalust, et arendada oma esimest EuroPeers tegevust. Koolituse lõpuks saavad kõik osalejad tunnistuse.

Tutvuge ka EuroPeers praeguste ja eelnevate tegemistega. 

Koolitus toimub 28.mai–1. juuni 2014 Saksamaal, Bonnis. 

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Kandideerimise tähtaeg: 21.aprill 2014

Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe:

*Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.
Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroole juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja seminariga kaasnevad kulutused katab Euroopa Noored Saksamaa büroo.Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab Euroopa Noored Eesti büroo.

Küsimuste korral vastab Annika Teder aadressil annika.teder@archimedes.ee või telefonil 69 96 493.

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+