Kuna juulikuu läks Põlva vallas malevate korraldamisele ja läbiviimisele, siis  saab august olema suur ürituste kuu! Kõik üritused ja projektid on noortele TASUTA!

Augustit alustame kohe Noortekohtumised projektiga. 2.-5. august kohtuvad Põlva ja Sillamäe noored Tartumaal, et arutada noorte vaimse tervisega seotud teemade üle. Sellest neljast päevast on oodata grupitöid, töötube, arutelusid ja palju ägedaid vabaajategevusi! Projekti korraldavad seekord suures osas noored, kes on eelmistes Noortekohtumistes osalenud. Mõned vabad kohad on veel alles! Registreerida saab siin: Noortekohtumised link. Projekti rahastab Haridus- ja Noorteamet.

See aasta tuleb Põlva vallas kokku 8 õpihuvilaagrit, neist kaks augustis ja kuus sügisvaheajal oktoobris. Esimene laager on Snorts ehk noorteka suvelaager, mille idee tuli juba talvel noortelt endilt. Tegu on päevase laagriga, mis toimub 9.-11. august. Kolme päeva jooksul tegeleme meeskonnatöö, suhtluse, füüsilise ja vaimse tervise ning õpihuvi taastamisega. Seda kõike siis ikka läbi põnevate tegevuste ja väljasõitudega 🙂 Registreerida saab siin: Snortsi link.

Kohe peale Snortsi saab minna Noortepäevale! Rahvusvahelist Noortepäeva tähistab Põlva valla Noorsootöö Keskus juba kolmandat aastat ägeda üritusega. Täpsem kava ja registreerimine tulevad jooksvalt. Hoia silm peal meie sotsiaalmeedia kanalitel.

16.-18. august ootame kõiki meediahuvilisi noori Meediasüsti Suvekooli! Nagu iga aasta, on ka sellel aastal oodata palju nalja, head toitu ja uute oskuste omandamist. Tegu on järjekordse üritusega, mida korraldavad noored ise. Ehk siis Meediasüsti peatoimetaja Kristin ja juhendaja Kairi on kokku pannud ägeda kava, et igas vanuses ja erinevate kogemustega noored leiaksid endale midagi uut ja põnevat. Lisainfo ja registreerimine tuleb lähipäevil! Eriti agarad saavad aga enda osalemissoovist meile teada anda läbi sotsiaalmeedia kanalite.

Samal ajal ehk 17.-19. august toimub ka TORE Suvekool „Annan endast parima – PÕS 15″. Suvekool on ägeda meeskonna ühine koostöö. Meeskonda kuuluvad vabatahtlikud TORE noored ja vilistlased üle Eesti. Suvekool on mõeldud ainult TORE liikmetele! TORE kohta saad lähemalt lugeda siin: Mis on TORE?

Suve lõpetame 28. august noorteprogrammiga, mis on osa Põlva Ööd programmist. Täpsem kava tuleb jooksvalt.

 

Jälgi Põlva Noortekeskust

Facebookis: Põlva Noortekeskus

Instagramis: @polva_noortekeskus

Jälgi Põlva valla Noorsootöö Keskust

Facebookis: Põlva valla Noorsootöö Keskus

Instagramis: @polvantk

 

 

 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+