Mõnusal päikeselisel õhtupoolikul läbis Mitt umbes 4,9 km pikkuse ringi ümber järve ajaga 16.32. Teisena lõpetanud Lauri Sild OK-st Võru jäi maha 24 ja kolmas Olle Kärner Tartust lõpetas Sillast 13 sekundit hiljem.

Värska vallavanema Raul Kudre tõdemusel on kõik kolm kiiremat tuntud orienteerumisjooksjad ja kindlasti innustasid oma kohalolekuga Värska koolinoori sportima.

Naistest oli kiireim üldarvestuses 18. kohal lõpetanud T18 klassi võitja Kaisa Raudkepp Pekost ajaga 22.02.

Osalejaid oli Põlvast, Räpinast, Verioralt, Tartust, Võrust ja kõige rohkem muidugi Värska Gümnaasiumist.

Kui jooksjad võistlesid aja peale ja konkurentidega, siis kõndijatel raja läbimisel aega ei fikseeritud. Nad said nautida ilusat loodust ja tunda rahulolu liikumisest.

Stardimaksu ümber järve jooksul ei küsitud. Auhinnad võitjatele ja loosiauhinnad osalejatele soetati Värska Vallavalitsuse ja Põlvamaa Spordiliidu abil.

Korraldajad tänavad kõiki abilisi ja toetajaid.

Vanuseklasside kiiremad:
T10 Laura-Liis Kütt, T12 Kelly Mattus, T14 Kristel Sibul, T16 Lumileid Hälvin (kõik Kobras/Põlva Spordikool), T18 Kaisa Raudkepp, N35 Janika Teervalt (mõlemad Peko), P10 Sander Järvemägi (Värska G), P12 Kristo Sirk (Kobras/Põlva Spordikool), P14 Kevin Hallop (Peko), P16 Kermo Kukk (Värska G), M Raido Mitt (Kobras), M40 Kalev Kajaste (Veriora).

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+