Kes tunnustab?
Erle Pärgmäe ja Kanepi ANK

Mille eest?
Sirje on Kanepi noortekeskuses ja Põlgaste noortetoas töötanud vabatahtliku ringijuhendajana. Käeline tegevus alates kaartide meisterdamisest kuni keraamiliste esemeteni on noorte hulgas väga populaarne. Sirjel on eriline oskus meisterdamine noorte jaoks huvitavaks muuta, juhendajana meeldib ta noortele väga.
Sirje on 2011. a alates olnud tubli abiline igapäevategevuste juures. Ta on panustanud kogu oma vaba aja noorte heaks. Õmmelnud kott-toolid Põlgaste noortetoa tarbeks, et noortel oleks mõnus ja hubane filmiõhtutel neid kasutada. Lisaks õmbles veel 10 uut katet noortekeskuse tumbadele, mis olid lausa auguliseks kulunud.
Sirje on heasüdamlik ja väga abivalmis, alati, kui on vaja sõita Põlgaste noortetuppa, võib loota tema transportteenusele. Suvel kui noortekeskuse ruumid on suletud, on just tema see, kes kastab lilli, toidab akvaariumikalu ja koristab vajadusel.
Kõige selle juures leiab ta veel aega, et õmmelda sõpradele- tuttavatele riideid, olla tubli pereema kodus ja suurepärane kasvataja Kanepi lasteaia põnnidele.
Temasuguseid inimesi, kes panustavad noorte heaks oma vabast ajast ja heast südamest, tuleb märgata ja tunnustada.

Kategooriad

Tunnusta

Soovid tunnustatavat autahvlile lisada?

Tutvu reeglitega

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+