etteasate Daiy Kudre Värska OK Pekost, kes juunioride MM-l tuli neidude lühirajal kaheksandaks.

«Lühirajale mindi ühisstardist ja selle tõttu oli tempo vahetus konkurentsis teiste võistlejatega oluliselt kõrgem võrreldes eraldistardiga võistlusest,» tõdes Kudre ja lisas, et rajal olles keskendus ta ainult võistlusele. Ta nentis, et kaardilugemine sujus hästi, kuid raja lõpuosastuli siiski sõita riskantselt ja kõrge suusatempo tõttu vähem kaarti lugedes.Siprindis tuli Kudre 12. ja tavarajal 15. kohale.

Naisjuunioride teatevõistluses lõpetas Piret Pärnik võistkondade teises pooles. Teist vahetust sõitnud Kudre sõitis väla kolmanda etapiaja ja tõstis võistkonna viiendaks. Viimast vahetust sõitnud Evely Kaasik suutis hoida seda kohta.

Peko noormees juunioridest sai Sander Linnus tavarajal 18., lühirajal 21. ja sprindis 23. koha. Mattis Jaama sai lühirajal ja sprindis 34. koha. Mõlemad koos Asso Kesaväliga tõid teates Eesti koondisele kuuenda koha.

Täiskasvanute EM-l tegi tubli etteaste pekolane Even Toomas, kes sai tavarajal 22. koha. Lühirajal lõpetas ta 29. ja sprindis 31. kohal. Tiit Toomas sai tavarajal 41., sprindis 50. ja lühirajal 38. koha. Even Toomas, Tarvo Klaasimäe ja Prit Randman truli teatevõistluses seitsmendaks.

Eesti koondis oli neil kolmel võistlusel väljas 14 võistlejaga ja koondise treenerikas oli Raul Kudre, kes jäi Eesti võistlejate etteastega rahule.

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+