Esimeses Skopjes toimunud mängus oli vastaseks Makedoonia. Makedoonia asus poolajaks juhtima 16:10 ja võitis mängu 30:25. Mikk Pinnonen viskas 7, Mait Patrail 4, Risto lepp ja Jaan Kauge 3, Dener Jaanimaa ja Martin Johannson 2 väravat ning Kristjan Muuga, Marius Lepp, Kaupo Liva ja Valdar Noodla ühe.

Pühapäeval Mesikäpa Hallis toimunud mängus oli vastaseks Ungari. Võrdset mängu oli mängu alguses, edasi haaras initsiatiivi oma kätte Ungari. Nad võitsid poolaja 14:9 ja kogu mängu 31:19. Mait Patrail ja Kristo Järve viskasid 4, Kristjan Muuga 3, Dener Jaanimaa 2 väravat ning Risto Lepp, Mikk Pinnonen, Marius Lepp, Kaupo Liiva, Martin Johannson ja Siivo Sokk ühe.

Mängudega jätkatakse järgmisel aastal. Märtsis ootavad ees kaks mängu Bosniaga ja juunis mängitakse Eestis Makedooniaga ja võõrsil Ungariga. Edasi pääsevad alagrupi kaks paremat.