Käesoleva aasta sügisel on kõikidel põhikooli lõpetajatel, kes kavatsevad jätkata hariduse omandamist, võimalik asuda õppima Põlva Ühisgümnaasiumis jalgpallisuuna õpet pakkuvas 10 klassis. Eesti Jalgpalli Liidu ja Põlva Ühisümnaasiumi koostöö on kestnud juba kolm aastat. Koostöö eesmärgiks on pakkuda perspektiivikatele noorjalgpalluritele treeningute ja algava karjääri kõrvalt täisväärtusliku gümnaasiumihariduse omandamist. Oluline on leida võrdselt aega spordi ja õpingute jaoks nii, et kumbki osapool ei jääks tagaplaanile. Sellest lähtuvalt on loodud vastav kontseptsioon, millega huvilised saavad tutvuda 25.märtsil algusega kell 9 Põlva Ühisgümnaasiumi aulas toimuval tutvumispäeval.

 

Lisaks kohustuslikule gümnaasiumi õppekavale läbib õpilane treenerikoolituse, kohtunike koolituse, kursused toitumise alustest ning jalgpallieetikast. Treeninguid viivad läbi EJL litsenseeritud treenerid koostöös jalgpalliklubiga Lootos.Kõigile õppima asujatele tagatakse tasuta koolilõuna võimalus.

 

Jalgpalliklassi astumise eelduseks on huvi jalgpalli vastu, aktiivne jalgpalliga tegelemine või osalemine Eesti meistrivõistlustel. Eelistatud on noorte rahvuskoondiste kandidaadid.

 

Täpsemat infot saate PÜG kodulehelt: http://www.polvayg.edu.ee/

 

JK Lootos

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+