Ilusal sügisesel päeval kell 12 alanud ürituse sportlik pool koosnes juba eelmistest
aastatest tuttavate osavus- ja täpsusvõistlustega. Sahati palli ja mängiti tänavajalgpalli, uute aladena olid kavas täpsuslöök ja žongleerimisvõistlus.

Kell 14 avati pidulikult Lootospargis kuu alguses valminud esimene tartaankattega 100 m jooksurada Põlvamaal. Raja jooksid lahti Kaido-Meinhard Kukli, kellele kuulub tänaseni Põlva ÜG 100 m sprindi rekord, ja Rannu Listmann. Seejärel läbisid raja klubi president Indrek Käo ja AS-i RIS Ehitus projektijuht Raini Tsäko. Seejärel proovisid oma võimeid JK Lootos avas jooksuraja sprindijooksus lapsed.

Jooksuraja avamisele järgnenud traditsioonilisel jalgpallimatšil klubi sponsorite ja lastevanemate võistkondade vahel jäid seekord peale sponsorid 8:6.

Klubi peasponsoriks sai AS Värska Vesi
Mängu järel allkirjastasid klubi president Indrek Käo ja AS-i Värska Vesi juhatuse esimees Urmas Jõgeva lepingu, mille kohaselt on järgmised viis aastat klubi peasponsor AS Värska Vesi.

 

«Tänase lepingu allkirjastamisega astus Lootos pika sammu edasi klubi arenguredelil,» tõdes Indrek Käo. Põlvamaa ühe tuntuma firma tulek klubi suurimaks toetajaks näitab tema sõnutsi, et on liigutud õiges suunas ning tehtud õigeid valikuid ja otsuseid.

«Meil on väga hea meel toetada maakonna edukamat jalgpalliklubi Lootost ja aidata seeläbi kaasa jalgpalli arengule,» rõõmustas Urmas Jõgeva. Koostöö Lootosega toetab firma üht tegutsemispõhimõtet – anda oma panus tervise ja spordiga seotud valdkondadesse.

Järgnenud hooaja lõpetamisel anti üle meened klubi võistkondade parimatele mängijatele ja klubi aktiivsematele liikmetele. Aasta lapsevanema tiitli pälvis Marge Vaherpuu, aktiivseim klubiliige oli Tiit Kaasik, aasta tegijaks tunnistati Sabine Cervenaka ja aasta sponsoriks Euroopa Liit.

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+