OÜ-st Valgemetsa Puhkeküla ja
Rainer Rahasepp Põlva Politseijaoskonnast.

Lõuna Regionaalse Maanteeameti avalike suhete nõuniku Liis Rohtmetsa edastusel leidis märkimisväärse panuse eest liikluskasvatusse sellel aastal tunnustamist üheksa õpetajat, kuus koostööpartnerit, kaks omavalitsust ja neli sündmust.

Parimate liikluskasvatuse sündmuste hulgas on ohutuspäevad Valgemetsa laagris osalevatele lastele ja noortele (Katrin Pree, OÜ Valgemetsa Puhkeküla).

Liikluskasvatuse aasta koostööpartnerite hulgas on Rainer Rahasepp Põlva Politseijaoskonnast, Erki Remmelkoor Lõuna- Eesti Päästekeskuse ennetustöö büroost ning Peeter Rehemaa Lõuna Prefektuurist.

Liikluskasvatuse aasta õpetajate hulgas on Ille Sõrmus Valga Gümnaasiumist ja Anu Raag Misso Keskkoolist.

«Inimesed ja organisatsioonid, keda tänavu tunnustame, on teinud palju tööd ja näinud vaeva selle nimel, et me liikluses ellu jääksime,» rääkis Lõuna Regionaalse Maanteeameti liikluskasvatuse juhtivspetsialist Kai Kuuspalu. Tunnustamise eesmärk on väärtustada neid, kes on oma piirkonnas liiklusohutuse ja  -kasvatuse alase teavitustööga silma paistnud.

Tunnustamisürituse tublimatele liikluskasvatajatele korraldas Lõuna Regionaalne Maanteeamet esmakordselt möödunud aastal. Tänavu toimub pidulik tänuüritus 9. detsembril Tartu Ülikooli kohviku kaminasaalis.

 

 

 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+