31 klubist. Põhiklassides tulid võitjateks naistest Liis Johanson OK Põlva Kobrasest meestest Timo Sild OK Võrust.

21. korda toimunud lühiraja meistrivõistlused olid OK Põlva Kobras korraldada kuuendat korda. Klubist oli võistlustules 49 orienteerujat. Värska OK peko oli esindatud 28 võistlejaga. Uuue maastiku kiitsid kõik heaks, aga samas nõudis see täpset kaardilugemist ja küllalt tuli ette eksimisi.

Naiste põhiklassis N21 oli mõõtu võtmas 21 võistlejat. Kindlalt esikoha ajaga 32.37 hõivanud Liis Johanson edestas teiseks tulnud Merike Vanjuki OK Kapest 1.20. Kolmas oli Grete Gutman OK Raest 34.07. Neljandaks tulnud Annika Rihma Kobrasest sai ajaks 34.14. Kobrase orienteerujatest sai Maret Vaher kaheksanda koha.

Meeste põhiklassis M21 võitjaks tulnud Timo Sild OK Võrust sai ajaks 32.42. Ta edestas teiseks tulnud Peeter Pihli SK Saue Tammedest 43 sekundiga. Kolmas oli Olle Kärner EKJ SK-st 33.51. Silver Eensaar Kobrasest sai 12. ja Even Toomas Pekost 33.koha. Tulemuse sai kirja 41 võistlejat.

Teise esikoha jättis Põlvamaale Randy Korb Pekost klassis M35. Hõbemedali võitsid Paavo Rõigas (M35), Toivo Toomas (M50) ja Mare Parve (N40) Pekost ning Marje Tobreluts Kobrasest. Pronksmedali said Reigo Teervalt (M18), Rein Zaitsev (M40) ja Daisy  Kudre (N18) Pekost ning Tõnu Sikkal (M55) ja Kristel Sibul (N14) Kobrasest.