Kui just Sina oled vanuses 15-35a  ning tunned, et tahad midagi ära teha, siis kutsun Sind vastloodavasse Reformierakonna  Põlva noorteklubisse. Meie eesmärk on koondada aktiivsed ning teotahtelised noored inimesed, kes on valmis õla alla panema, et muuta Põlva veel paremaks ning noortesõralikumaks elukeskkonnaks. Me tahame teha ise otsuseid, olla asjadega kursis ning anda panus kogukonnale mis meid ümbritseb.

Noorteklubi hakkab korraldama üritusi, mis on nii meelelahutuslikud, kui harivad. Lisaks sellele on meie tahe teha head ja aidata kõiki ettevõtmisi, mis aitab Põlva arengule kaasa. Olles ise volikogu liige, näen kui palju on põletavaid teemasid, kus kaasa peaksid rääkima kõik. Meil on võimalus korraldada debatte ja vaielda asjad selgeks. Ainult nii saame targemaks ning teadlikumaks.

Minu isiklik eesmärk on Teid veel rohkem innustada, tuua Teieni huvitavaid persoone, kes on juba midagi saavutanud, inimesi, kellelt on midagi õppida. Eriti hindan neid, kes pole kodulinnast jalgalasknud, vaid on ehk käinud ja näinud, siis tagasi tulnud ja tõestanud, et ka väikelinnas saab suuri tegusid korda saata.

Ma olen tihtilugu kokkupuutunud inimestega, kes mind nähes alustavad hirmsat kritiseerimist, et miks midagi ei toimu, miks pole seda ja kolmandat asja ära tehtud Tuletan meelde, et nii nagu riik on rahva nägu, on ka linn oma linnakodanike nägu. Me ei ole väljasurev kummitustelinn ega ainuüksi pensionäride paradiis. Me oleme siin – Sina ja mina – meie! Me tegutseme ja see saab näha olema kõigile.  Miks peaks kingsepp kalamehe eest seisma? Kalamees peab ikka ise tulema ja oma hääle puhtaks köhima. Nii tuleb ka meil, noortel enese eest seista.  Ja just seda tulebki oma sõpradele/tuttavatele öelda, et selle asemel, et otsida vigu, tuleb lüüa kampa ja koos midagi ära teha. Üksik toriseja toanurgas ei suuda midagi muuta, kõva tahtega punt aga võib juba  ühe linna ja valla ellu pöörde tuua.

Ma loodan, et meie ridadesse hakkavad kuuluma erinevas vanuses noored, et kõigi vanusegruppide hääled oleks kuulda ja me saaks ära teha kõigi jaoks midagi. Tuletan meelde, et kuigi tegemist on Reformierakonna  noorteklubiga, siis erakondlik kuuluvus pole kohustuslik – tähtis on tahe midagi ära teha. Poliitika on üks ühiskonna osa ja mööda me sellest ei vaata, kuid kindlasti pole noorteklubi eesmärk ainult poliitilist rida ajada.

Ma loodan, et suudame teha häid otsuseid, mõjutada otsustajaid, näidata, et noorte hääl on kõlav, teha igasugu heategusid, toetada nõrgemaid, harida ennast ja teisi ning veeta suurepärases seltskonnas mõnusalt aega!

Esimene üritus on juba järgmisel nädalal, kui Põlvasse tuleb Reformierakonna Noortekogu peasekretär Joonas Vänto . Liitu meiega kiiresti ja ole toimuvaga kursis!

Võta minuga ühendust kadri.luik@gmail.com või helista julgelt 5804 5908.

 

 

 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+