Nädalavahetusel olid võistlustules mõlemad Lootose võistkonnad.
Laupäeval 11.aprillil mängis hooaja avamängu Lootose meeskond, kes võõrustas Suure-Jaani SK Tääksit. Avapoolajal väravaid ei löödud, kuid teisel
poolajal kindlustasid Priit Rahuelu kaks ja Rivo Tuiki üks värav meeskonnale 3:1 võiduga liigatabelisse esimesed kolm punkti.

Põlva FC Lootos koosseis: 1-Miko Saarniit, 19-Fredi Orti, 14-Janar Kopli, 26-Jürgen Juks, 2-Helander Vist, 39-Martin Adusoo, 66-Andre Kukk, 12-Risto Saarniit (c), 25-Oskar Naarismaa(85`.23-Rene Oper), 7-Priit Rahuelu, 41-Rivo Tuik
treener: Margus Nemvalts

Pühapäeval 12.aprillil mängis teise kohtumise Esiliigas klubi naiskond, võõrustades pealinnast saabunud FC Infoneti võistkonda. Taas oli hoos klubi esiründaja Raili Pärt, kes lõi kolm väravat. Mari Abel lisas veel ühe ning tulemusega 4:0 lõppes esimene poolaeg. Teisel poolajal tegi Lootos neli vahetust ning auvärava said kirja ka vastased. Lõpptulemuseks Lootosele võit 4:1.

Naiskond mängis koosseisus: 1-Hanna Lattik (vv), 25-Criselle Tennosaar, 12-Mari Abel, 3-Dagmar Hekki, 20-Kristin Kukli, 5-Keidi Käis, 10-Liisi
Anete Mark (64`.4-Margret Help), 36-Merili Tamm (80`.37-Keit Musting), 13-Renate-Ly Mehevets, 19-Raili Pärt(64`. 24-Isabel Padumäe), 2-Kirta