Mis on Meediasüst?
Meediasüst on meediahuvilisi noori koondav seltskond. Tegutsetud on nüüdseks juba aasta aega ning alates 2014. aasta jaanuarist kuni 2015. aasta juunini kestab Euroopa Noored Eesti Büroo poolt rahastust saanud projekt „Meediasüst”. See ei tähenda aga kuidagi, et pärast seda süstlad oma kotid kokku pakiks, sest juba praegu on Meediasüst kasvanud ühe projekti raamidest suuremaks. Sel kevadel toetas Põlvamaa Omavalitsuste Liit Meediasüsti noori heal tasemel foto-ja videotehnikaga, mis tähendab, et lisaks artiklite kirjutamisele on meil nüüd võimalus toota ka oma videouudiseid.

 

Mis on Meediasüsti eesmärk?
Meie eesmärk on, et kõik Põlvamaa noortele olulised teemad ja üritused saaksid kajastatud Põlvamaa Noorteportaalis ning, et enam ükski noor ei arvaks, et Põlvamaa on pommiauk, kus midagi ei toimu!

Järgmise aasta jooksul loodame välja jõuda regulaarse veebitelevisiooni „SüsTuub” loomiseni. See tähendab, et me vajame lisaks headele kirjutajatele ning fotograafidele ka südikaid reportereid ning asjalikke kaameramehi ja videomontaažiproffe! Ja kes seda veel ei ole, saab selleks õppida!

 

Mida te veel teete?
Lisaks praktilisele tööle toimub palju huvitavaid koolitusi Eesti meediavaldkonna parimate nimedega. Saame teada, kuidas ajakirjandus ja meedia tegelikult toimivad ning raha teenivad. Loomulikult on suur osa ka heal seltskonnal ning lõbusal ajaveetmisel! Meie inimesed on väga ägedad!

Meediasüstil on ka oma „vanem vend”, Valgamaal noortelehte ja veebitelevisiooni tootev Tankla meeskond, kellega Meediasüstil ühisüritusi toimub.

Mis see mulle maksma läheb ja kas süüa ka antakse?
Meediasüstis osalemine on kõikidele tasuta! Seda sõna otseses mõttes, sest kaugemalt tulijate transpordikulud hüvitatakse. Samuti on pikematel üritustel toit kõikidele tasuta! Ja vanemad liikmed kinnitavad, et toit on alati hea!

 

Tahan ka, kuidas saab?
Variant 1: Tule sel reedel, 17. oktoobril kell 14.00 Mammaste kooli saali, kus Meediasüsti liikmed on lubanud teile paljastada oma kõige piinlikumad lood! Soovijad saavad Meediasüstiga liituda kohapeal.
Täpsem info ürituse kohta on saadaval SIIN.

 

Variant 2: Kirjuta aadressile info@polvanoored.ee ja anna teada, et soovid meie meeskonnaga liituda!

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+