NIPP võtab iga nädal kokku Põlva valla noori puudutava info. Videotest teeme küll hetkel pausi aga iga esmaspäev on oodata sisukat artiklit põnevatest tegevustest!

Noorteinfoportaal Teeviit ja William Kass koostöös Transpordiamet ja Hawaii Expressiga kutsub kõiki üles olema eeskujuks teistele ning kandma kiivrit. 

Selleks, et  olla teistele eeskujuks:

  1. postita pilt või video Instagrami või TikTokki koos kiivriga
  2. lõpeta lause: #kannankiivrit, sest …
  3. lisa @teeviit ja @transpordiamet

Enim like kogunud postitus nii Instagramis kui ka TikTokis võidavad 100€ Hawaii Expressi kinkekaardi!

Täpsem info SIIN.

Põlva Noortekeskuses on toimumas palju põnevaid tegevusi! Kolmapäeval saab jälle kokata. Teeme koos pavlovaid 🙂 Registreerimiseks kirjuta Instagrami või messengeri. Neljapäeval on meil matk ja piknik Taevaskojas! Oma tulekust anna kindlasti teada hiljemalt kolmapäeva hommikul.

Osale noorte suurimal kübervõistlusel “Cyber Battle of Estonia 2021”
Kas Sind huvitab, kuidas mõtlevad ning töötavad häkkerid? Kas tahaksid ise seda proovida? Sind huvitavad arvutid ja internetti ühendatud seadmed? Kui jah, siis järgnev üleskutse on mõeldud sulle!

Eesti küberkaitse ettevõtted CTF Tech ja CybExer Technologies kutsuvad sind osalema tasuta küberkaitsevõistlusel „Cyber Battle of Estonia“. Tegemist on kõige suurema võistlusega algajatele, mis kunagi Eestis koolinoortele korraldatud. Lisainfo, kuupäevad ja registreerimine on SIIN.

Uus Postimees Juunior on saadaval noortekeskuses, huvijuhi kabinetis, raamatukogudes ja poes.

Vaikuseminutite harjutuste nutiÄPP. Äpp muudab audioharjutused ja tugiinfo lihtsalt kasutatavaks ja mugavalt juurdepääsetavaks igas elusituatsioonis: ühistranspordis või enne kontrolltööd, arvuti taga või kasvõi kaubanduskeskuses. Kui võtad oma nutitelefonis äpi kasutusele, siis on mõneminutline kosutuspaus sulle kättesaadav kõikjal.

Põlva valla noortekeskustes saab osaleda erinevatel tegevustel! Tegevused toimuvad kas õues või individuaalselt siseruumides. Kindlasti jälgi, millistele tegevustele peab ka registreerima.

Põlva Koolis toimuvaga saad end kursi hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvakooloe

Põlva Noortekeskuses toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @polvanoortekeskus

Meediasüstis toimuvaga saad end kursis hoida Facebooki lehel või Instagramis @meediasyst

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+