Selleaastased laagri loengud ja keskustelud koonduvad TEADMISE JA EETIKA ümber. Erinevate alade teadlased toovad õpilasteni oma uurimisvaldkonna põnevad probleemid ja üheskoos püütakse vaadata, mis on see, mis jääb teadmise ja eetika vahele ja kas üldse midagi? Teise päeva õhtul toimub laagris dispuut, mille käigus oodatakse kõiki poolt või vastu olema ühele õhkuvisatud probleemile. Sama päeva pealelõunal toimub ka retk Viitna lähiümbruses, kus tutvutakse kohalike vaatamisväärsustega ja räägitakse juurde põnevaid lugusid.

Viitnalaagri tegevused algavad 12. augustil kell 14.00 ja lõpevad 14. augusti lõunaks. Enamik programmilisest tegevusest toimub järveäärse maja
kaminasaalis ja suures õuetelgis. Laagriliste kasutada on kaks sauna ning ilusa ilma korral ka lõkkeplatsid. Ujuda saab Viitna Suurjärves.

Ööbimine on 2-4-kohalistes tubades. Pesemisvõimalus ja WC on enamikus tubades, mõnes üksikus ka koridoris.  Kohapeal on olemas voodiriided, käterätik, sööginõud. Süüa antakse kohapeal. Kõik laagris pakutav on osalejaile tasuta.

NB! Registreeruda laagrisse saabki nüüd, kuid laagri täpsem kava on alles kokkupanekul!

Registreeru ja jälgi informatsiooni veebis: http://www.archimedes.ee/teadpop/index.php?leht=343

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+