Vahest ei peagi alati head pidu minema kodust kaugele otsima ning elamuse saab ka siit Põlvast. Niisiis kutsun üles rohkem huvi tundma ja ka külastama kultuurikeskuse novembri-detsembrikuusse plaanitud kontserte, pidusid  ja  muid  üritusi.

19. novembril kell 19 on kõik oodatud «Kadri-Mardi trallile». Üritust veavad hoogsalt Peeter Änilane ning Andrus Paabut, Põlva Kultuuri -ja Huvikeskuse huviringid on valmistanud ette päevateemalised etteasted. Kogu lõbusat möllu aitab ühte siduda ansambel Seelikukütid. Üritus on tasuta.

Sel kuul taaselustame peaaegu kolm aastat seisnud vana hea Undergroundi. Et reanimatsioon oleks täielik ja tõhus, toimub 26. novembril  pisikese festivali mõõtu alternatiivüritus «In Touch With Party». Undergroundis esinevad Winny Puhh, Leegitoru, Altheria, tantsusaalis on peaesinejad Elmayonesa (Argentiina) ja Renate.

Esimesel advendil ehk siis 28. novembril kell 16 algab Põlva linnapargis jõulukuuse tulede süütamine. Tseremoonia lavastab Põlva Eksperimentaalteatri juht Rivo Veski.

11. detsembril toimub Põlva Kultuuri-ja Huvikeskuses «Omatoodangu Jõululaat», kuhu on oodatud kauplema väiketootjad- ja ettevõtjad, käsitöölised, õpilased, eraisikud.

12. detsembril pakub tõelise jõuluelamuse Arsise kelladeansambel.

Oleks suisa kurjast, kui jõuluajal unustame oma pisipere.  16. detsembril korraldame kogupereürituse «Jõulusärin seitsme päkapiku kodus».  Lapsed küpsetavad ja kaunistavad koos armastatud tegelastega piparkooke, õpivad jõulusalme ja harjutavad laule. Uudistada saab elusaid koduloomi.

Uue aasta avalöök toimub 1. jaanuaril 2011 kell 00.15. Pidu toimub kahes saalis – kultuurikeskuse peafuajees ja undergroundis.

Lähema teabe saamiseks soovitan jälgida reklaami Linnalehes ja Koidus, külastada regulaarselt meie kodulehte www.kultuurikeskus.ee ning kuulata raadiot. Kohtumispaik on kultuurikeskus!

 

 

 

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+