EuroPeers koolitus on mõeldud neile noortele, kes on osa võtnud Erasmus+ või varasema Euroopa Noored programmi projektidest ja tahavad oma kogemusi teiste noortega jagada. Ükskõik, kas see oli Euroopa vabatahtlik teenistus, noortevahetus või noortealgatus, iga projektikogemus on väärt, et ka teised noored sellest kuuleksid ning julgust ja inspiratsiooni ise osalemiseks saaksid.

Koolitus toimub 26.–30.oktoobril 2014 Poolas. Koolituse töökeeleks on inglise keel. Kandideerimise tähtaeg on 18. september 2014

EuroPeers koolitustel osalevad noored üle Euroopa ning neist moodustub rahvusvaheline võrgustik, kes kõik tegelevad omal moel rahvusvaheliste võimaluste ja rahvusvaheliselt oluliste teemade tutvustamisega teistele noortele. Aastas korra saavad kõik erinevatel koolitustel osalenud noored kokku, et tutvuda, ühiselt tegevusi plaanida ja tehtut kokku võtta. Viimasel Europeers koolitusel osalesid Eestist Kerttu, Janar ja Annli, kelle koolituskogemusest saate lugeda siit! Vaadake ka Europeers kodulehte.

Loe pikemalt ja kandideeri SIIN.

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+