Mõnusasse suvesoojusesse mahub ka üks teadmisterohke Meedion. Maikuu oli sedavõrd eriline, et Meedion kajastab seekord lausa nelja lugu.

Lisaks kuumadele suveilmadele saabus Põlvasse ka Euroopa Päev. 16. mail kogunes Põlva Gümnaasiumisse rahvast nii lähedalt kui ka kaugelt, et üheskoos arutada Euroopa Päeva tähtsust ja saada selgust, millised on võimalused Euroopa Liidus noortele.

Järgmine lugu viib meid tantsima. Nimelt käisid Meediasüsti reporterid Kristo ja Kairi külas Saverna tantsuringis, et vaadata, milliseid tantse Kätlin Marjapuu juhendamisel õppida saab. Seejärel said nad võimaluse noorte tantsijate juhendamisel ka ise pisut jalga keerutada.

Kolm on kohtu seadus ja Mooste on eriline paik. Ka seekord maandusid Meediasüsti reporterid Moostes, et kuulata töödeldud rahvamuusikat ja vaadata üle üks potentsiaalne kanditaat koerte jalgpalli liigasse.

Lapsi peab kaitsma. Tänavu tähistati lastekaitsepäeva Mammaste lasteaia staadionil. Selleks, et päev lastele eriliseks muuta, olid staadionile kogunenud päästeautod, jalgrattad, batuudid ja näomaalijad.

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+