«Eesti talent» ei sea vanusepiiranguid, oodatud on kõik, kes millegi poolest andekad, osaleda võivad nii lauljad, tantsijad, akrobaadid, trikitajad, koomikud kui pillimehed; samuti on oodatud nii sooloetteasted kui grupid.

Talendisaate tegijad sõidavad läbi terve Eestimaa, et kõik varjatud anded üles leida. Saate «Eesti talent» peaauhind on 250 000 krooni ning võitja selgub jõuludeks.

Kui te tunnete või teate enda lähikonnas inimesi, kes võiksid sellest konkurssist osa võtta, siis palun teavitage neid või meid.

Eel-eelvoorud toimuvad:

  • 14. augustil Pärnu Kontserdimajas
  • 15. augustil Tallinnas, Salme Kultuurikeskuses
  • 21. augustil Tartu Vanemuise Kontserdimajas
  • 22. augustil Jõhvi Kontserdimajas

Kõikjal algusega kell 9. Kaasa tuleb võtta ID-kaart ning enda etteasteks vajalikud rekvisiidid. Kõigil soovijatel tuleb valida endale sobiv aeg ning sellest teada

anda aadressil tv3@tv3.ee või telefonil 5191 9090. E-maili tuleks lisada ka oma nimi, telefoninumber ning etteaste nimetus.

Oluline on, et Sa oleksid kindlasti vaba ka edasistel võistluspäevadel. Ühel alltoodud salvestuspäeval (kohal peaks olema siin samuti kell 9 ning arvestama peab täispika päevaga): 28. augustil Pärnus, 4.-5. septembril Tallinnas, 11.-12. septembril Tartus, 25. septembril Jõhvis.

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+