siis tänavu läks põhikooli vanuse karikas Põlva Keskkooli.

Mõlemas vanuseastmes osales kuus võistkonda ja külalisvõistkondadega oli esindatud Antsla G. Turniirid viidi läbi Mesikäpa Hallis. Kõigepealt mängiti turniirisüsteemis omavahel kord läbi, millele järgnesid kohamängud.

Gümnaasiumiastmes oli põhiturniiril esimene Põlva ÜG I, järgnesid Põlva KK, Põlva ÜG II, Kanepi G, Põlva ÜG III ja Antsla G.

5.-6. koha mängus võitis Põlva ÜG III Antsla G 4:0. Poolfinaalides läksid vastamisi põhiturniiri esimene ja neljas ning teine ja kolmas võistkond. Põlva ÜG I võitis Põlva ÜG II 3:2 ja Põlva KK Kanepi G 2:1. 3.-4. koha mängus võitis Põlva ÜG II Kanepi G 6:2. Finaalmängus oli Põlva ÜG I kindlalt üle Põlva KK-st 5:0 ja jättis rändkarika koju. Esikolmiku järjestus oli sama, mis eelmisel aastal.

Kõigis mängudes löödi kokku 68 väravat. Suurim väravakütt oli Tarvin Kaldvee Põlva ÜG I-st 11 väravaga. Seitse väravat lõid Kahru Kaasik (Põlva ÜG I) ja Janar Tamm (Kanepi G), viis väravat Ardo Puna (Põlva KK) ja Kaarel Värton (Põlva ÜG II) ning neli väravat Vladislav Mihnovitš (Põlva ÜG I). Kolm väravat lõid viis ja kaks väravat seitse mängijat. Põlva ÜG II võistkonnas mänginud Kristel Kotkas oli kahe värava autor.

Põlva Keskkooli võistkonnale tagas võidu paremus kohamängudes
Põhikooli vanuseastmes jõudsid esinelikusse Põlva ÜG I ja II, Kanepi G ja Põlva KK, kusjuures Põlva KK võitis kaks ja kaotas kolm mängu.

5.-6. koha mängus võitis Antsla G Saverna PK 2:0. Esimeses poolfinaalpaaris Põlva ÜG II ja II vahel lõppes mängu normaalaeg viigiliselt 1:1, penaltide löömises jäi peale Põlva ÜG II 3:2.

Teises poolfinaalis heastas Põlva KK põhiturniiril saadud kaotuse Kanepi G-le 0:2 nüüd tulemusega 3:0. 3.-4. koha mängus võitis Kanepi G Põlva ÜG I 2:0. Finaalmängus oli Põlva KK üle Põlva ÜG II-st 3:1 ja viis rändkarika hoiule oma kooli. Eelmisel aastal oli esimene Põlva ÜG I ja teine Põlva KK.

Appi tulid JK Lootos ja maakonna spordiliit
Turniirid viis läbi ürituse algataja Põlva ÜG koostöös JK Lootose ja Põlva Maakonna Spordiliiduga. Kohal viibis ja paremaid autasustas Põlva ÜG direktor Koit Nook.

Meediasüst - Põlvamaa noored reporterid
polvamaa.ee
Innove_Rajaleidja
Lasteombudsman
ENTK
Teeviit
Erasmus+